Dodatkowo, w ramach pakietu klienci otrzymują zniżkę 15% na konsultacje z lekarzami innych specjalności oraz na badania laboratoryjne realizowane przez sieć ALAB. Pierwszy miesiąc abonamentu dla klientów Avivy oferowany jest gratis.

Czym jest MojaAviva?

MojaAviva jest portalem samoobsługowym dla klientów Avivy, na którym mogą dokonać m.in. zakupu produktów, zgłosić szkodę, sprawdzić szczegóły swoich polis czy też zmodyfikować swoje dane. 

– Z MojejAvivy korzysta już ponad pół miliona klientów. Cały czas inwestujemy w jej rozwój, dodając kolejne funkcjonalności, a teraz również usługi dodane, jaką jest abonament telemedyczny. Pracujemy też na dostępami do lekarzy psychiatrów oraz psychologów– mówi Jolanta Karny, wiceprezes Avivy ds. sprzedaży i marketingu.

Kolejnym ułatwieniem dla klientów Avivy jest między innymi możliwość skorzystania z mojeID.

Abonament Telemedico

Klienci zainteresowani nową ofertą mogą wejść w zakładkę „oferty specjalne” w Mojej Avivie, a następnie po przekierowaniu na platformę Telemedico wykupić abonament.

Telemedico to platforma do zdalnych konsultacji lekarskich – pacjenci mogą kontaktować się z lekarzem przez telefon, wideo lub czat. Skuteczność e-konsultacji, mierzona liczbą rozwiązanych problemów zdrowotnych, wynosi ponad 90%.

W ramach E-Konsultacji można otrzymać od lekarza porady, receptę na leki, skierowanie na badania czy zwolnienie z pracy. Telemedico działa bez przerwy, 24/7, i jest dostępne z dowolnego miejsca na świecie. Wystarczy wejść na konto pacjenta, umówić wizytę i połączyć się z lekarzem. Większość konsultacji z lekarzem ogólnym realizowanych jest jeszcze tego samego dnia. Na swoim koncie pacjenta klienci znajdą swoją dokumentację i mogą udostępnić ją lekarzowi.

E-konsultacje są coraz popularniejsze. Można je spotkać także w ofercie Alior Banku.