Partner serwisuVisa dla biznesu

Adyen


Adyen to globalny procesor płatności i jednocześnie jeden z najcenniejszych europejskich fintechów notowanych na giełdzie w Amsterdamie. Spółka na koniec 2020 roku wyceniana była na ponad 50 mld EUR. Obecny również na polskim rynku Adyen to platforma oferująca szeroki wachlarz instrumentów płatniczych zarówno w online, jak i offline - w tym płatności webowe, w aplikacji mobilnej, a także rozwiązania subskrypcyjne, z których mogą korzystać sklepy internetowe, biznesy online i wiele innych. Fintech Adyen należy do grona najdynamiczniej rozwijających się firm technologicznych na świecie.
Adyen obsłuży płatności dla grupy CD Projekt
29 września 2020, 10:37

Platforma cyfrowej dystrybucji gier GOG.COM, należąca do grupy CD Projekt, wybrała Adyen na globalnego dostawcę płatności.

Challenger bank Chime zdetronizował Robinhooda
22 września 2020, 18:23

Chime zdetronizowało Robinhooda i odebrało mu tytuł najcenniejszego amerykańskiego fintechu. Zła passa Robinhooda to skutek serii awarii, groźby kary od SEC i samobójstwa jednego z klientów.

OLX wprowadza płatności online z Adyen, a także program ochrony kupujących
24 sierpnia 2020, 12:59

OLX poinformował o istotnych zmianach w regulaminie. Platforma wprowadza usługę Płatności OLX oraz zwiększa poziom ochrony kupujących przed oszustwami.

BLIK ma już 5,5 mln aktywnych użytkowników. W drugim kwartale wykonali oni prawie 100 mln transakcji
20 sierpnia 2020, 11:05

Na koniec czerwca z BLIKA aktywnie korzystało 5,42 mln użytkowników, a więc prawie połowa wszystkich osób, które mają bankowe aplikacje mobilne.