Partner serwisuVisa dla biznesu

Awarie bankowe


Awarie bankowe - sytuacje podczas, których klienci banków mają utrudniony dostęp do oferowanych przez nie usług, w tym realizacji przelewów, wypłaty gotówki, dokonania płatności kartą, zalogowania do serwisów transakcyjnych na komputerze i telefonie. To także sytuacja, gdy bank błędnie nalicza stan salda i nie dokonuje rozliczeń operacji wykonywanych na rachunku.
Awaria w bankowości mobilnej mBank
August 5, 2020, 3:36 PM

W godzinach popołudniowych klienci mBanku dostali dziwną wiadomość testową do mBanku. Pojawiły się też problemy z logowaniem do aplikacji mobilnej. Klienci klikali w wiadomość testową i doszło do przeciążenia.

Duża awaria w Idea Banku. Klienci nie mogli zalogować się do e-bankowości [Aktualizacja]
July 8, 2020, 12:52 PM

Klienci Idea Banku mierzyli się z poważną awarią. Od wczorajszego popołudnia nie mogli zalogować się do bankowości mobilnej i internetowej.

Awaria w Alior Banku usunięta. Występowały problemy z logowaniem [Aktualizacja]
July 1, 2020, 10:28 AM

Klienci Alior Banku mieli problemy z zalogowaniem się do bankowości internetowej, aplikacji mobilnej i kantoru walutowego. Systemy działają już poprawnie.

Duża awaria w Banku Millennium. Od wczoraj występowały problemy z logowaniem [Aktualizacja]
May 26, 2020, 10:50 AM

Klienci Banku Millennium mierzyli się z poważną awarią. Pierwsze problemy pojawiły się w poniedziałek wieczorem.

Awarie w PKO BP i Banku Pekao. Problemy z płatnościami i bankowością elektroniczną
April 20, 2020, 2:46 PM

Pekao twierdzi, że w jego przypadku awaria została usunięta i klienci mogą korzystać z płatności bezgotówkowych. Nieco gorzej sytuacja wygląda w przypadku PKO BP.