Partner serwisuVisa dla biznesu

BNP Paribas


BNP Paribas - jeden z największych banków w Polsce obsługujący 2,7 mln klientów. Oferuje kredyty, rachunki i lokaty. Klienci BNP Paribas mają dostęp do banku za pośrednictwem aplikacji mobilnej oraz bankowości elektronicznej. Prezesem BNP Paribas jest Przemysław Gdański.
BNP Paribas współfinansuje największą od lat inwestycję w polskiej branży chemicznej
June 4, 2020, 10:27 AM

To największa inwestycja w historii Grupy Azoty i największa od wielu lat w branży chemicznej, która pozwoli Polsce uniezależnić się od importu polipropylenu.

Kolejne nowości w GOonline. BNP Paribas wydłuża listę spraw, które można załatwić zdalnie
June 2, 2020, 10:48 AM

Kredytobiorcy załatwią więcej formalności w pełni zdalnie, a wszyscy klienci BNP Paribas jednym kliknięciem rozłożą na raty spłatę karty kredytowej.

BNP Paribas podpowie przedsiębiorcom, jak prowadzić i promować biznes w sieci
June 1, 2020, 2:49 PM

Od 29 maja wystartowała seria webinarów z nowego cyklu, kierowanego do mikroprzedsiębiorców, między innymi o tym jak prowadzić i promować mały biznes w internecie.

Podcast #4. OLX i BNP Paribas zabiorą Cię do e-commerce
June 1, 2020, 12:09 PM

Zapraszamy na kolejny podcast z cyklu #GoDigital, realizowany wspólnie z BNP Paribas. Porozmawialiśmy o współpracy banku z platformą OLX, dzięki której przedsiębiorcy mogą przenieść swój biznes do e-commerce.

630 mln złotych na zieloną energię. BNP Paribas sfinansuje farmy wiatrowe i fotowoltaiczne
May 28, 2020, 11:21 AM

Finansowanie konsorcjalne w kwocie ok. 630 milionów złotych pomoże finansować istniejące oraz nowo powstające farmy wiatrowe i fotowoltaiczne. Inwestycję współfinansuje EBOiR.