Partner serwisuVisa dla biznesu

BNP Paribas


BNP Paribas - jeden z największych banków w Polsce obsługujący 2,7 mln klientów. Oferuje kredyty, rachunki i lokaty. Klienci BNP Paribas mają dostęp do banku za pośrednictwem aplikacji mobilnej oraz bankowości elektronicznej. Prezesem BNP Paribas jest Przemysław Gdański.
W BNP Paribas przedsiębiorcy podpiszą umowy online
May 19, 2020, 12:33 PM

Klienci banku, jako pierwsi na rynku, mogą liczyć na dostęp zarówno do podpisów elektronicznych, jak i kwalifikowanych podpisów elektronicznych, przez pewien czas na preferencyjnych warunkach.

BNP Paribas nawiązuje współpracę z Fintek.pl
May 18, 2020, 4:36 PM

Współpraca będzie obejmowała działania komunikacyjne w tym między innymi wspólne realizowanie podcastów z cyklu #GoDigital.

Podcast BNP Paribas #1. Autenti - droga startupu do współpracy z wielkim bankiem
May 18, 2020, 3:44 PM

Zapraszamy na nowy cykl podcastów, realizowanych wspólnie z BNP Paribas. Na początek naszymi gośćmi byli Michał Miszułowicz z BNP Paribas Bank Polska oraz Grzegorz Wójcik, CEO Autenti.

BNP Paribas zamyka system Planet. Wszyscy klienci przejdą do GOonline już 22 maja
May 18, 2020, 10:08 AM

Do 22 maja wszyscy użytkownicy bankowości internetowej BNP Paribas będą już korzystać z GOonline, a system Planet dla klientów indywidualnych zostanie wyłączony.

Wyniki BNP Paribas. Bank odczuł skutki pandemii, ale jest lepiej niż się spodziewano
May 13, 2020, 1:22 PM

Grupa Kapitałowa BNP Paribas Bank Polska w I kwartale 2020 r. zanotowała zysk netto na poziomie 115 mln zł. Był on o 36% wyższy niż oczekiwania rynku.