Partner serwisuVisa dla biznesu

BNP Paribas


BNP Paribas - jeden z największych banków w Polsce obsługujący 2,7 mln klientów. Oferuje kredyty, rachunki i lokaty. Klienci BNP Paribas mają dostęp do banku za pośrednictwem aplikacji mobilnej oraz bankowości elektronicznej. Prezesem BNP Paribas jest Przemysław Gdański.
Paperless dociera do salonów samochodowych. Umowa leasingu na e-podpis
May 11, 2020, 4:25 PM

Umowa leasingowa to dokument, który do tej pory dla swojej skuteczności, był podpisywany wyłącznie odręcznie na papierze. Dzięki Autenti można zastosować e-podpis.

BNP Paribas: "kiedy to się skończy?"
May 8, 2020, 11:55 AM

Bank dynamicznie reaguje na nowe okoliczności, dodając funkcjonalności w bankowości mobilnej – GOmobile i internetowej – GOonline.

BNP Paribas aktualizuje regulamin i zmienia się cennik
April 29, 2020, 10:15 AM

W przypadku klientów indywidualnych, podwyżka dotyczy wpłat i wypłat gotówkowych dokonywanych w oddziałach. Bank obniżył także oprocentowanie na rachunkach oszczędnościowych.

Zdalne podpisywanie dokumentów w BNP Paribas dzięki platformie Autenti
April 17, 2020, 10:37 AM

BNP Paribas wdrożył rozwiązanie e-podpisu na platformie Autenti, która pozwala na podpisywanie dokumentów bez konieczności ich fizycznej wymiany między bankiem a klientem.

Konto w BNP Paribas można już otworzyć bez wychodzenia z domu
April 16, 2020, 12:34 PM

Wystarczy aplikacja mobilna GOmobile i smartfon wyposażony w kamerę. Tożsamość weryfikowana jest w oparciu o nagranie twarzy.