Partner serwisuVisa dla biznesu

Crowdfunding


Crowdfunding to innowacyjny sposób finansowania start-upów przez internetową społeczność. Najpopularniejszą platformą crowfundingową jest Kickstarter, a w Polsce - Beesfund. Crowdfunding inwestycyjny to nowa forma pozyskiwania kapitału od inwestorów. Maksymalna wartość emisji nie może przekroczyć 4 mln zł. Jednym z przykładów udanego wykorzystania crowdfundingu jest emisja akcji Wisły Kraków.
Zonifero przeprowadzi rundę crowdfundingową jeszcze w październiku
8 października 2021, 10:59

Akcje spółki będzie można nabyć za pośrednictwem platformy StockAmbit. Zonifero dostarcza rozwiązania służące do zarządzania hybrydowym miejscem pracy.

Startup Holo4Med pozyskał w drodze crowdfundingu udziałowego 1,76 mln PLN
8 października 2021, 10:12

Pozyskane środki zostaną przeznaczone na rozwój usług dla branży medycznej wykorzystujących technologię Mixed Reality oraz rozbudowę sieci sprzedaży.

Dr Mieczysław Groszek w radzie nadzorczej platformy crowdfundingowej Stock Ambit
7 października 2021, 14:39

Dr Mieczysław Groszek, były prezes Fundacji Polska Bezgotówkowa, został przewodniczącym rady nadzorczej StockAmbit - platformy crowdfundingowej.

Wrocławski fintech Useme chce pozyskać 2,5 mln PLN z crowdfundingu
6 października 2021, 09:32

Fintech Useme, oferujący rozwiązania do rozliczania pracy zdalnej w Europie Centralnej, rozpoczął emisję akcji w ramach crowdfundingu udziałowego.

Zrzutka.pl udostępnia natychmiastowe wypłaty pieniędzy na kartę
22 lipca 2021, 16:54

Dzięki współpracy z PayU natychmiastowe wypłaty na karty Visa są już dostępne dla organizatorów zbiórek na zrzutka.pl. Wypłaty na plastiki Mastercard dołączą natomiast w drugiej połowie roku.