Partner serwisuVisa dla biznesu

Crowdfunding


Crowdfunding to innowacyjny sposób finansowania start-upów przez internetową społeczność. Najpopularniejszą platformą crowfundingową jest Kickstarter, a w Polsce - Beesfund. Crowdfunding inwestycyjny to nowa forma pozyskiwania kapitału od inwestorów. Maksymalna wartość emisji nie może przekroczyć 4 mln zł. Jednym z przykładów udanego wykorzystania crowdfundingu jest emisja akcji Wisły Kraków.
Fintech Curve zebrał prawie 10 mln funtów na platformie Crowdcube
28 maja 2021, 09:39

Środki zostaną wykorzystane na ekspansję w Stanach Zjednoczonych i Europie oraz na uruchomienie usług kredytowych Curve Credit.

Curve rozpoczyna rundę crowdfundingową. Udało się już pozyskać ponad 4,5 mln GBP
25 maja 2021, 11:30

Curve wykorzysta pozyskane środki na ekspansję międzynarodową i rozwój produktów - chodzi między innymi o usługi kredytowe Curve Credit.

Curve przeprowadzi kolejną rundę crowdfundingową. Start już 25 maja
20 maja 2021, 13:00

Curve poinformowało o planowanym rozpoczęciu kolejnej rundy zbiórki crowdfundingowej po otrzymaniu 21 tys. zgłoszeń od zainteresowanych inwestorów w ciągu 24 godzin od ogłoszenia wstępnej rejestracji.

Curve ponownie stawia na crowdfunding. Ruszyła wstępna rejestracja
11 maja 2021, 10:54

Pieniądze mają zostać wykorzystane na ekspansję w Stanach Zjednoczonych oraz Europie, a także na rozwój usług kredytowych Curve Credit.

SkyCash uruchamia platformę crowdfundingową SkyAnts
26 kwietnia 2021, 15:32

SkyCash uruchamia własną platformę crowdfundingową - SkyAnts. Będzie można z niej skorzystać między innymi z poziomu aplikacji mobilnej.