Partner serwisuVisa dla biznesu

Google Pay


Google Pay - system płatności mobilnych i internetowych oferowany przez Google, umożliwiający dokonywanie płatności za pomocą smartfona poprzez przyłożenie urządzenia do terminala. Rozwiązanie Google Pay banki w Polsce oferują od listopada 2016 roku pod marką Android Pay. W lutym 2018 roku zmieniła nazwę na Google Pay.
Google Pay także dla posiadaczy kart kredytowych w ING Banku Śląskim
May 24, 2019, 12:27 PM

ING Bank Śląski udostępnił usługę Google Pay posiadaczom kart kredytowych Visa oraz Mastercard.

Google Pay już dostępne dla klientów Credit Agricole
February 12, 2019, 12:32 PM

Tym samym elektroniczny portfel od Google jest już dostępny w praktycznie wszystkich bankach działających w Polsce.

Zbliżeniowe wypłaty z bankomatów przy użyciu Apple Pay i Google Pay już działają
November 16, 2018, 8:43 PM

Od kilku dni pieniądze z bankomatów w Polsce można wypłacać przy użyciu portfeli cyfrowych, takich jak Apple Pay, czy Google Pay.

Google Pay świętuje drugie urodziny w Polsce
November 13, 2018, 4:29 PM

„Płać za co chcesz, kiedy chcesz” wystartowała kampania Google Pay, której celem jest podsumowanie dwuletniej działalności na rynku płatności mobilnych.

Blue Media udostępnia płatności Google Pay
October 26, 2018, 10:45 AM

Blue Media wprowadza Google Pay jako metodę płatniczą do obsługiwanych przez siebie sklepów i serwisów internetowych.

PayU udostępnia Google Pay w całej Europie
October 19, 2018, 1:36 PM

Wszyscy sprzedawcy internetowi współpracujący z PayU otrzymali dostęp do Google Pay.

To już epidemia innowacji. Google Pay w Bankach Spółdzielczych Grupy BPS
October 3, 2018, 4:44 PM

Aplikacja Google Pay pozwala płacić kartą przy użyciu telefonów z systemem operacyjnym Android w sklepach, a także w wybranych aplikacjach mobilnych.

W czym Google Pay jest lepsze od tradycyjnej karty?
August 8, 2018, 11:20 AM

Niedawno minął pierwszy miesiąc od długo wyczekiwanego debiutu Apple Pay na polskim rynku. Portfel elektroniczny spod znaku Apple dołączył do konkurencji od Google, oferując Polakom szeroki wybór metod płatności. Korzystają na tym także przedsiębiorcy i sklepy internetowe.

Płatności Apple Pay i Google Pay w bankach spółdzielczych
July 24, 2018, 1:32 PM

SGB pracuje nad udostępnieniem płatności Apple Pay i Google Pay. Pod koniec roku w aplikacji Portfel SGB pojawią się także inne ciekawe funkcje.

Dodaj kartę Revolut do Google Pay
July 18, 2018, 3:01 PM

Revolut rozpoczyna testowe wdrożenie Google Pay. Wybrana grupa klientów może już podpiąć kartę Revoluta do mobilnego portfela Google.

Płatności Google Pay w aplikacji FlixBusa
July 10, 2018, 8:30 AM

FlixBus jako pierwszy w Europie operator dalekobieżnych połączeń autobusowych dołącza usługę Google Pay do swojej aplikacji Android, tym samym umożliwiając klientom szybszy i bezpieczniejszy zakup biletów przy pomocy wirtualnego portfela.

Przelewy24 wdrażają płatności Google Pay
June 29, 2018, 10:06 AM

Operator Przelewy24 zakończył wdrożenie usługi Google Pay, umożliwiającej dokonywanie płatności internetowych jednym kliknięciem.

Google Pay już dostępne dla klientów Raiffeisen Polbank
May 18, 2018, 1:48 PM

Raiffeisen Polbank poinformował dzisiaj o uruchomieniu płatności mobilnych Google Pay. Na razie tylko dla posiadaczy kart Mastercard.

Zakupy bez gotówki z Google Pay
May 17, 2018, 2:02 PM

Tpay.com będzie jednym z pierwszych w Polsce dostawców e-płatności, który jeszcze w maju udostępni w swojej ofercie nowe płatności od Google!

Tpay oferuje nową usługę Google Pay
May 11, 2018, 11:23 PM

Konferencja Google I/O 2018 była bardzo owocna w innowacje także dla sektora fintech. Firma z Mountain View zaprezentowała wiele rozwiązań nie tylko dla ekspertów technologicznych, ale przede wszystkim dla zwykłych użytkowników. Świat zaskoczyła prezentacja przedstawiająca Google Duplex, ale to nie był koniec nowości. Podczas wystąpienia dotyczącego płatności Google Pay pojawiło się logo polskiej instytucji płatniczej - firmy Tpay.com. Wygląda na to, że szykuje się współpraca tych dwóch marek.

"Bankowość uniwersalna" - nowy podstęp hakerów w Google Play
April 6, 2018, 1:07 PM

W Google Play pojawiła się aplikacja o nazwie "Bankowość uniwersalna Polska", która miała oferować wygodne logowanie do aplikacji 21 banków działających w Polsce. Jak nie trudno się domyślić była to pułapka przygotowana przez hakerów.

Zapłać Google Pay za pomocą Google Assistant
March 23, 2018, 1:01 PM

Nowa funkcja od Google Assistant oferuje możliwość głosowego zlecenia płatności przez Google Pay. Usługa dostępna jest na smartfonach z systemami Android i iOS. Nie można jej jeszcze użyć na głośnikach Google Home.

Promocja Google Pay. Do zgarnięcia 400 zł
March 19, 2018, 10:43 AM

Kilka tygodni temu Android Pay przeszło rebranding i zmieniło nazwę na Google Pay. Pod tą nazwą kryją się teraz wszystkie usługi płatnicze od Google. Firma z Mountain View postanowiła zachęcić użytkowników do aktywniejszego korzystania z aplikacji i oferuje nawet 400 zł za jej polecenie znajomym.

DiPocket udostępnia Google Pay
March 6, 2018, 1:44 PM

Nowa usługa pozwala użytkownikom DiPocket płacić online lub zbliżeniowo telefonem, w wygodny i bezpieczny sposób, bez konieczności sięgania po portfel.

ING udostępnia klientom nowy sposób płatności - Google Pay
March 1, 2018, 11:04 AM

Posiadacze kart VISA w ING Banku Śląskim mogą już płacić telefonem korzystając z usługi Google Pay. Google Pay to aplikacja pozwalająca płacić w sklepach i w internecie telefonami z systemem Android. Od teraz klienci ING Banku Śląskiego mogą dodać do niej kartę debetową Visa.