Partner serwisuVisa dla biznesu

Google Pay


Google Pay - system płatności mobilnych i internetowych oferowany przez Google, umożliwiający dokonywanie płatności za pomocą smartfona poprzez przyłożenie urządzenia do terminala. Rozwiązanie Google Pay banki w Polsce oferują od listopada 2016 roku pod marką Android Pay. W lutym 2018 roku zmieniła nazwę na Google Pay.
Google Pay już dostępne. Co z użytkownikami Android Pay?
February 20, 2018, 6:25 PM

Google od jakiegoś czasu pracuje nad dostarczeniem użytkownikom nowych wygodnych metod płatności. Właśnie wypuścili aplikację Google Pay, która zastąpi dobrze znany użytkownikom Android Pay. Nie jest to zaskoczenie - firma zapowiadała to już wcześniej, ale dzisiaj słowo ciałem się stało - wszystkie usługi płatnicze od Google będą działać pod brandem Google Pay.

Google Pay połączy wszystkie usługi płatnicze od Google
January 8, 2018, 5:49 PM

Google z radością ogłasza, że połączy wszystkie sposoby dokonywania płatności w Google, w tym Android Pay i Google Wallet w jedną usługę pod marką Google Pay.

Google startuje z nową usługą. Internetowe płatności jednym kliknięciem dzięki Pay with Google
October 24, 2017, 3:25 PM

Gigant z Mountain View uruchamia kolejną usługę płatniczą - Pay with Google. Jej powstanie firma zapowiedziała już w maju bieżącego roku podczas konferencji I/O 2017. W swoim portfolio Google ma już takie funkcjonalności jak Android Pay czy Tez. Czym wyróżnia się najnowsza z nich?