Partner serwisuVisa dla biznesu

Google Pay


Google Pay - system płatności mobilnych i internetowych oferowany przez Google, umożliwiający dokonywanie płatności za pomocą smartfona poprzez przyłożenie urządzenia do terminala. Rozwiązanie Google Pay banki w Polsce oferują od listopada 2016 roku pod marką Android Pay. W lutym 2018 roku zmieniła nazwę na Google Pay.
W czym Google Pay jest lepsze od tradycyjnej karty?
8 sierpnia 2018, 11:20

Niedawno minął pierwszy miesiąc od długo wyczekiwanego debiutu Apple Pay na polskim rynku. Portfel elektroniczny spod znaku Apple dołączył do konkurencji od Google, oferując Polakom szeroki wybór metod płatności. Korzystają na tym także przedsiębiorcy i sklepy internetowe.

Płatności Apple Pay i Google Pay w bankach spółdzielczych
24 lipca 2018, 13:32

SGB pracuje nad udostępnieniem płatności Apple Pay i Google Pay. Pod koniec roku w aplikacji Portfel SGB pojawią się także inne ciekawe funkcje.

Dodaj kartę Revolut do Google Pay
18 lipca 2018, 15:01

Revolut rozpoczyna testowe wdrożenie Google Pay. Wybrana grupa klientów może już podpiąć kartę Revoluta do mobilnego portfela Google.

Płatności Google Pay w aplikacji FlixBusa
10 lipca 2018, 08:30

FlixBus jako pierwszy w Europie operator dalekobieżnych połączeń autobusowych dołącza usługę Google Pay do swojej aplikacji Android, tym samym umożliwiając klientom szybszy i bezpieczniejszy zakup biletów przy pomocy wirtualnego portfela.

Zakupy bez gotówki z Google Pay
17 maja 2018, 14:02

Tpay.com będzie jednym z pierwszych w Polsce dostawców e-płatności, który jeszcze w maju udostępni w swojej ofercie nowe płatności od Google!