Partner serwisuVisa dla biznesu

Google Pay


Google Pay - system płatności mobilnych i internetowych oferowany przez Google, umożliwiający dokonywanie płatności za pomocą smartfona poprzez przyłożenie urządzenia do terminala. Rozwiązanie Google Pay banki w Polsce oferują od listopada 2016 roku pod marką Android Pay. W lutym 2018 roku zmieniła nazwę na Google Pay.
"Bankowość uniwersalna" - nowy podstęp hakerów w Google Play
6 kwietnia 2018, 13:07

W Google Play pojawiła się aplikacja o nazwie "Bankowość uniwersalna Polska", która miała oferować wygodne logowanie do aplikacji 21 banków działających w Polsce. Jak nie trudno się domyślić była to pułapka przygotowana przez hakerów.

DiPocket udostępnia Google Pay
6 marca 2018, 13:44

Nowa usługa pozwala użytkownikom DiPocket płacić online lub zbliżeniowo telefonem, w wygodny i bezpieczny sposób, bez konieczności sięgania po portfel.

ING udostępnia klientom nowy sposób płatności - Google Pay
1 marca 2018, 11:04

Posiadacze kart VISA w ING Banku Śląskim mogą już płacić telefonem korzystając z usługi Google Pay. Google Pay to aplikacja pozwalająca płacić w sklepach i w internecie telefonami z systemem Android. Od teraz klienci ING Banku Śląskiego mogą dodać do niej kartę debetową Visa.

Google Pay połączy wszystkie usługi płatnicze od Google
8 stycznia 2018, 17:49

Google z radością ogłasza, że połączy wszystkie sposoby dokonywania płatności w Google, w tym Android Pay i Google Wallet w jedną usługę pod marką Google Pay.