Partner serwisuVisa dla biznesu

Innovation Hub


Program Innovation Hub dla podmiotów sektora FinTech prowadzony jest przez Komisję Nadzoru Finansowego. Za pośrednictwem Innovation Hub KNF prowadzi dialog z podmiotami sektora FinTech. W ramach programu Innovation Hub  pracownicy i eksperci KNF udzielają odpowiedzi na najważniejsze pytania dla firm zainteresowanych świadczeniem usług w sektorze  FinTech.
Rynek nie ma wątpliwości. Program Innovation Hub jest potrzebny
February 5, 2020, 4:38 PM

Największym oczekiwaniem przedstawicieli rynku jest jasna ścieżka dialogu z nadzorcą i temu właśnie służy Innovation Hub.

Zbigniew Wiliński nowym dyrektorem w departamencie FinTech w UKNF
October 1, 2019, 11:30 AM

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego reorganizuje działanie Departamentu Innowacji Finansowych FinTech. Nowym dyrektorem będzie Zbigniew Wiliński.

Projekt "Piaskownica regulacyjna" potrwa 18 miesięcy
June 4, 2019, 7:25 PM

Z informacji Polityka Insight wynika, że prace nad polską piaskownicą regulacyjną ruszą w III kw. 2019 roku. Taką deklarację złożyła Magdalena Borowik z UKNF.

Innovation Hub w KNF działa prawie pół roku. Jak sobie radzi?
July 2, 2018, 10:26 AM

Minęło już prawie pół roku od startu Innovation Hub w Urzędzie Komisji Nadzoru Finansowego. Na razie do Programu zgłosiło się 35 podmiotów.

KNF uruchamia Innovation Hub dla fintechów
January 5, 2018, 12:51 PM

Przewodniczący Marek Chrzanowski ogłosił start Innovation Hub, czyli programu dedykowanego dla początkujących fintechów.