Partner serwisuVisa dla biznesu

Koronawirus


Wszystkie niezbędne medyczne informacje o koronawirusie SARS-CoV-2 można sprawdzić na stronie Ministerstwa Zdrowia, Głównego Inspektoratu Sanitarnego lub WHO. W tej kategorii znajdziesz artykuły związane z działaniami podjętymi przez sektor finansowy i fintech, które mają przyczynić się do zmniejszenia skali epidemii i przeciwdziałania jej skutkom.
Uruchom sklep internetowy i prowadź go za darmo. Promocja od ING
April 29, 2020, 2:19 PM

ING Bank Śląski wprowadza ofertę promocyjną, w której pomaga szybko uruchomić sklep internetowy i prowadzić go bez opłat przez 3 miesiące.

Nowy katalog nagród w programie Mastercard Bezcenne Chwile. Przyda się na czas izolacji
April 24, 2020, 10:16 AM

Katalog nagród został poszerzony m.in. o pamiątki sportowe z autografami piłkarzy, catering z dostawą, audiobooki czy dostęp do platform VOD.

CPPC uruchomiło projekt #zdalnaszkoła w 100% zdalnie [WYWIAD]
April 22, 2020, 1:23 PM

Wystartował projekt #zdalnaszkoła, w którym jednostki samorządu terytorialnego mogą wnioskować o sfinansowanie zakupu laptopów, tabletów oraz dostępu do internetu dla uczniów.

Alior Bank udostępnia bezwarunkowo bezpłatne karty debetowe
April 17, 2020, 12:34 PM

Osoby, które korzystają z rachunku, ale nie posiadają do niego aktywnej karty debetowej, będą mogły otrzymać ją bezpłatnie na 12 miesięcy.

Darmowy dostęp do Audioteki za szybkie odebranie przesyłki z Paczkomatu
April 14, 2020, 12:44 PM

InPost walczy z przepełnionymi Paczkomatami. Jeśli klient odbierze przesyłkę w ciągu dwóch godzin, otrzyma darmowy dostęp do serwisu Audioteka na 30 dni.