Partner serwisuVisa dla biznesu

myTaxi


mytaxi (obecnie FREE NOW) - niemiecka korporacja taksówkarska umożliwiająca zamawianie przejazdów za pomocą aplikacji mobilnej. mytaxi należy do spółki jont ventures działającej w obszarze mobility as a service utworzonej przez BMW i Daimlera. MyTaxi dla nowych i starych klientów przewiduje atrakcyjne promocje - kody rabatowe, a nierzadko nawet darmowe przejazdy.
Hulajnogi hive jeszcze łatwiej dostępne w Warszawie i we Wrocławiu
22 lipca 2019, 11:50

hive poszerza strefę wypożyczeń elektrycznych hulajnóg w Warszawie i we Wrocławiu.

Czwarte podejście do Lex Uber. Licencje i kary
13 marca 2019, 22:31

Na stronach Rządowego Centrum Legislacji opublikowano czwartą wersję projektu ustawy, której celem jest uregulowanie aplikacji do przewozu osób.

Za przejazd mytaxi można już płacić z Apple Pay
12 grudnia 2018, 09:00

Po najświeższej aktualizacji aplikacji mytaxi posiadacze urządzeń z systemem iOS mogą już korzystać z Apple Pay przy opłacaniu przejazdu taksówką.

W aplikacji mytaxi wypożyczysz hulajnogę elektryczną
30 października 2018, 10:10

Już niedługo w aplikacji mytaxi będzie można wypożyczać elektryczne hulajnogi. Jednoślady pojawią się w pierwszym mieście jeszcze przed końcem bieżącego roku.

Nowości w aplikacji mytaxi
23 października 2018, 14:04

mytaxi zaktualizowało aplikację dla pasażerów. Dzięki już ósmej wersji aplikacji klienci dostaną szansę wyboru taksówki dostosowaną do swoich potrzeb, będą mogli wybrać m.in.: najbliższą, największą, najtańszą lub o podwyższonym standardzie.