Partner serwisuVisa dla biznesu

myTaxi


mytaxi (obecnie FREE NOW) - niemiecka korporacja taksówkarska umożliwiająca zamawianie przejazdów za pomocą aplikacji mobilnej. mytaxi należy do spółki jont ventures działającej w obszarze mobility as a service utworzonej przez BMW i Daimlera. MyTaxi dla nowych i starych klientów przewiduje atrakcyjne promocje - kody rabatowe, a nierzadko nawet darmowe przejazdy.
Hulajnogi hive można już wypożyczać w Krakowie i w Poznaniu
August 5, 2019, 12:49 PM

Przy okazji warto przypomnieć, że już na jesieni hulajnogi hive będzie można wypożyczać z aplikacji Free Now - z tej samej, w której zamawiamy taksówki.

Hulajnogi hive jeszcze łatwiej dostępne w Warszawie i we Wrocławiu
July 22, 2019, 11:50 AM

hive poszerza strefę wypożyczeń elektrycznych hulajnóg w Warszawie i we Wrocławiu.

Marka mytaxi znika z rynku. Zastępuje ją Free Now
July 2, 2019, 12:44 PM

Nowa nazwa oznacza stopniowe przejście w kierunku multiplatformy. Pierwszym etapem będzie umożliwienie wynajęcia e-hulajnóg hive z aplikacji Free Now.

Czwarte podejście do Lex Uber. Licencje i kary
March 13, 2019, 10:31 PM

Na stronach Rządowego Centrum Legislacji opublikowano czwartą wersję projektu ustawy, której celem jest uregulowanie aplikacji do przewozu osób.

Za przejazd mytaxi można już płacić z Apple Pay
December 12, 2018, 9:00 AM

Po najświeższej aktualizacji aplikacji mytaxi posiadacze urządzeń z systemem iOS mogą już korzystać z Apple Pay przy opłacaniu przejazdu taksówką.

W aplikacji mytaxi wypożyczysz hulajnogę elektryczną
October 30, 2018, 10:10 AM

Już niedługo w aplikacji mytaxi będzie można wypożyczać elektryczne hulajnogi. Jednoślady pojawią się w pierwszym mieście jeszcze przed końcem bieżącego roku.

Nowości w aplikacji mytaxi
October 23, 2018, 2:04 PM

mytaxi zaktualizowało aplikację dla pasażerów. Dzięki już ósmej wersji aplikacji klienci dostaną szansę wyboru taksówki dostosowaną do swoich potrzeb, będą mogli wybrać m.in.: najbliższą, największą, najtańszą lub o podwyższonym standardzie.

Recepta na kryzys taksówkarski od mytaxi
October 17, 2018, 4:26 PM

Przewoźnik osób i twórca aplikacji mytaxi przedstawił propozycje do nowelizacji ustawy o transporcie drogowym. Ma to związek z protestem taksówkarzy, który zaplanowano na 18 października br. w Warszawie.

mytaxi wjeżdża do Wrocławia. 30% zniżki do końca miesiąca
October 10, 2018, 2:02 PM

Aplikacja mytaxi jest już dostępna dla mieszkańców Wrocławia. Do końca października wszystkie kursy mytaxi w stolicy Dolnego Śląska, z płatnością przez aplikację, będą tańsze o 30%.

mytaxi łączy siły z korporacją taxi. Usługa startuje w Poznaniu
May 24, 2018, 11:37 AM

mytaxi, aplikacja taxi, udostępnia swoją usługę w Poznaniu. To już piąta, po Warszawie, Krakowie, Trójmieście i konurbacji śląskiej, polska aglomeracja, w której można zamówić i zapłacić mobilnie za taksówkę korzystając z aplikacji mytaxi. Na start w Poznaniu mytaxi przygotowało promocję -50%, dzięki której do końca czerwca poznańskie licencjonowane taksówki mogą konkurować cenowo nawet z komunikacją miejską.

mytaxi dostępne dla pasażerów na Śląsku
March 21, 2018, 2:55 PM

mytaxi, aplikacja taxi, dotarła do Katowic i miast wchodzących w skład konurbacji śląskiej. Z okazji oficjalnego startu mytaxi przygotowało w tym regionie promocję "50% mniej", która potrwa aż do końca kwietnia.

Co sekundę zamawiamy 4 taksówki mytaxi
February 15, 2018, 9:52 AM

Usługa mytaxi w Polsce zadebiutowała pod koniec 2012 roku z flotą stu taksówek w stolicy. Już rok później mytaxi było pierwszą firmą w Polsce, która wprowadziła bezgotówkową płatność za kurs przez aplikację. W ciągu 5 lat na polskim rynku dołączyło do niej ponad 4800 licencjonowanych kierowców, którzy z pasażerami mytaxi przejechali ponad 53 mln kilometrów. Polski oddział firmy rozwija się dynamicznie – w samym 2017 roku liczba kursów powiększyła się dwukrotnie.

Marc Berg - kim jest nowy CEO mytaxi?
February 9, 2018, 10:37 AM

Andrew Pinnington rezygnuje z funkcji CEO mytaxi, a nowym CEO zostaje Marc Berg. Pinnington pozostaje w Zarządzie mytaxi na czas przekazania obowiązków swojemu następcy. mytaxi w 2017 roku odnotowało wzrost (>300%).

mytaxi integruje Mapy Google jako nawigację bezpośrednio w aplikacji kierowcy
December 12, 2017, 11:28 AM

W ramach najnowszej aktualizacji aplikacji mytaxi dla kierowców, Mapy Google zostają z nią zintegrowane jako nawigacja. Od teraz trasa dojazdu będzie widoczna i aktualizowana w czasie rzeczywistym w aplikacji kierowcy, co pozwoli mu zobaczyć aktualne natężenie ruchu na drodze, a także pojawiające się na trasie korki i utrudnienia.

Usługa mytaxi match w Warszawie rozwija się dynamicznie, dlatego zostaje udostępniona w kolejnych miastach Europy
December 8, 2017, 12:56 PM

Już 30% zamówień współdzielonego przejazdu w Warszawie za pomocą usługi mytaxi match kończy się dopasowaniem pasażerów jadących w podobnym kierunku. Dzięki pomyślnym testom tej usługi w stolicy, od początku grudnia mieszkańcy Hamburga, jako drudzy w Europie po warszawiakach, będą mogli współdzielić przejazd taksówką.

mytaxi match - w Warszawie rusza współdzielenie przejazdów taksówką
September 13, 2017, 1:24 PM

mytaxi udostępnia w Warszawie usługę ride-sharingową wykorzystującą taksówki - mytaxi match. Jest to pierwsza tego typu usługa w Europie, która polega na współdzieleniu przejazdu i podziale kosztu za kurs między dwoma nieznającymi się pasażerami. mytaxi match łączy pasażerów jadących w jednym kierunku, dzięki czemu cena za kurs może być nawet o 40% niższa od kwoty za standardowy przejazd taksówką.

mytaxi dokonuje kolejnego przejęcia w Europie – rumuńskiego Clever Taxi
June 23, 2017, 12:00 PM

mytaxi, pierwsza na świecie aplikacja do zamawiania taksówek, której głównym inwestorem jest grupa Daimler AG, ogłosiło wczoraj całkowite przejęcie udziałów Clever Taxi – rumuńskiej aplikacji taxi. Strony nie ujawniają dokładnych szczegółów transakcji, ale potwierdzają, że wycena przejęcia została ustalona na 8-cyfrową kwotę.