Partner serwisuVisa dla biznesu

PayPal


PayPal to jeden z największych dostawców płatności internetowych na świecie. Firma powstała w 1998 roku, a jednym z jej założycieli był Elon Musk. PayPal oferuje rozwinięty program ochrony kupujących. Konto PayPal umożliwia szybkie i bezpieczne dokonanie zapłaty w Internecie. Płacenie w ramach konta PayPal jest bezpłatne o ile nie pociąga za sobą konieczności przewalutowania, co może wiązać się z prowizją.
PayPal: Ponad 60 proc. Polaków robi zakupy online, aby poprawić sobie humor
December 17, 2020, 2:50 PM

Redefinicja pojęcia konsumpcjonizmu - zakupy online mają też wymiar... terapeutyczny. Ponad 60% Polaków kupuje przez Internet, bo chce poprawić sobie humor.

Serwis PayPal z kartami Diners Club bez przewalutowań dla transakcji w PLN
November 19, 2020, 10:21 AM

Diners Club, dzięki współpracy z PayPal, umożliwia swoim klientom płatności w większości sklepów internetowych na korzystniejszych warunkach niż dotychczas.

Cinkciarz udostępnia płatności za pomocą PayPala użytkownikom kart wielowalutowych
November 16, 2020, 2:29 PM

Posiadacze kart wielowalutowych Cinkciarz.pl mogą już korzystać z płatności za pomocą PayPala. W sklepie Google Play pojawiła się nowa aktualizacja aplikacji.

PayPal udostępnił kryptowaluty amerykańskim użytkownikom
November 13, 2020, 2:30 PM

PayPal udostępnił możliwość korzystania z kryptowalut wszystkim użytkownikom w USA. W ten oto sposób bitcoin oficjalnie wszedł do mainstreamu.

Cinkciarz.pl udostępnia płatności PayPal
November 9, 2020, 10:56 AM

To nowy sposób na szybkie płatności w portalu bez konieczności ponownego wpisywania swoich danych finansowych.