Partner serwisuVisa dla biznesu

PayPal


PayPal to jeden z największych dostawców płatności internetowych na świecie. Firma powstała w 1998 roku, a jednym z jej założycieli był Elon Musk. PayPal oferuje rozwinięty program ochrony kupujących. Konto PayPal umożliwia szybkie i bezpieczne dokonanie zapłaty w Internecie. Płacenie w ramach konta PayPal jest bezpłatne o ile nie pociąga za sobą konieczności przewalutowania, co może wiązać się z prowizją.
Kolejne rekordy PayPala. "Cashlessmoment" trwa w najlepsze
November 3, 2020, 2:17 PM

W trzecim kwartale 2020 roku PayPal przeprocesował rekordową liczbę transakcji na kwotę 247 mld USD. Rekordowe przychody, dochody i liczba użytkowników, ale... kurs giełdowy PayPala spada.

PayPal obsłuży bitcoina. Kryptowalutą zapłacisz w 26 mln sklepach
October 22, 2020, 12:05 PM

PayPal wczoraj poinformował o otrzymaniu "licencji na bitcoin" od stanu Nowy York. Gigant płatniczy od początku 2021 roku zaoferuje płatności w kryptowalutach dla 346 mln użytkowników, którzy będą mogli zapłacić bitcoinem w 26 mln sklepach.

Venmo odpala kartę kredytową z kodem QR i cashbackiem
October 5, 2020, 5:01 PM

Venmo uruchomi karte kredytową z kodami QR i cashbackiem. Naturalnie będzie można nią zarządzać z poziomu aplikacji mobilnej.

Visa i PayPal rozszerzają partnerstwo. Przelewy będą znacznie szybsze
September 14, 2020, 12:11 PM

Visa i PayPal rozszerzają współpracę na mocy, której przelewy na rachunki konsumentów i małych firm będą znacznie szybsze. To następstwo uruchomienia usługi Instant Transfer w Ameryce Północnej, Azji i Europie.

PayPal uruchamia odroczone płatności BNPL w USA
August 31, 2020, 5:17 PM

PayPal zapowiedział uruchomienie płatności odroczonych w USA. BNPY (Buy Now, Pay Later), czyli odroczone płatności, to jeden z bardziej gorących tematów w sektorze fintech. Amerykańskie lendtechy podbijają rynek e-commerce.