Partner serwisuVisa dla biznesu

PayPal


PayPal to jeden z największych dostawców płatności internetowych na świecie. Firma powstała w 1998 roku, a jednym z jej założycieli był Elon Musk. PayPal oferuje rozwinięty program ochrony kupujących. Konto PayPal umożliwia szybkie i bezpieczne dokonanie zapłaty w Internecie. Płacenie w ramach konta PayPal jest bezpłatne o ile nie pociąga za sobą konieczności przewalutowania, co może wiązać się z prowizją.
Venmo odpala kartę kredytową z kodem QR i cashbackiem
5 października 2020, 17:01

Venmo uruchomi karte kredytową z kodami QR i cashbackiem. Naturalnie będzie można nią zarządzać z poziomu aplikacji mobilnej.

Visa i PayPal rozszerzają partnerstwo. Przelewy będą znacznie szybsze
14 września 2020, 12:11

Visa i PayPal rozszerzają współpracę na mocy, której przelewy na rachunki konsumentów i małych firm będą znacznie szybsze. To następstwo uruchomienia usługi Instant Transfer w Ameryce Północnej, Azji i Europie.

PayPal wprowadza kody QR do otrzymywania płatności
19 maja 2020, 18:07

PayPal wchodzi w kody QR na 28 rynkach. Płatności wykonywane za pomocą kodu QR nie wymagają praktycznie żadnego fizycznego kontaktu. Rozwiązanie na razie nie jest dostępne w Polsce.

Rekordowe wyniki PayPala, który ma już 325 mln użytkowników
7 maja 2020, 17:42

Ponad 20 mln nowych aktywnych kont, z tego 7,4 mln w kwietniu – to wyniki PayPala. Popyt na usługi PayPala był „rekordowy i bezprecedensowy”.

Coraz chętniej robimy zakupy na smartfonach. Najnowszy raport PayPal
15 listopada 2019, 12:25

Ponad trzy czwarte globalnych konsumentów zrobiło zakupy za pomocą smartfona czy tabletu w ciągu ostatniego półrocza.