Partner serwisuVisa dla biznesu

PayPal


PayPal to jeden z największych dostawców płatności internetowych na świecie. Firma powstała w 1998 roku, a jednym z jej założycieli był Elon Musk. PayPal oferuje rozwinięty program ochrony kupujących. Konto PayPal umożliwia szybkie i bezpieczne dokonanie zapłaty w Internecie. Płacenie w ramach konta PayPal jest bezpłatne o ile nie pociąga za sobą konieczności przewalutowania, co może wiązać się z prowizją.
Matt Komorowski awansuje w strukturach PayPal
May 9, 2019, 10:39 AM

Wcześniej Komorowski był odpowiedzialny za rozwój biznesowy oraz strategiczny firmy PayPal w Europie Północnej i Centralnej.

Jak radzi sobie jeden z najstarszych fintechów na świecie?
April 29, 2019, 11:22 AM

W zaledwie 3 pierwsze miesiące 2019 roku PayPal pozyskał 9,3 mln nowych kont. W sumie amerykański fintech posiada już 255 mln użytkowników.

PayPal wprowadza natychmiastowe przelewy na konto bankowe
March 13, 2019, 3:29 PM

Po otrzymaniu przelewu w aplikacji od innego użytkownika, środki można natychmiast przesłać na swoje konto bankowe - oczywiście za drobną opłatą.

Polacy pokochali VoD. Od teraz PayPalem zapłacisz za HBO GO
November 5, 2018, 2:56 PM

Coraz chętniej korzystamy z serwisów VoD oferujących filmy, seriale i programy telewizyjne na żądanie. Trend ten zauważył PayPal i wprowadził możliwość płacenia za HBO GO. To krok w dobrym kierunku. HBO GO jeszcze do niedawna w ogóle nie był "abonamentowy" jak Spotify czy Netflix, gdzie wystarczyło podpiąć kartę i gotowe. Do korzystania z serwisu konieczne było podpięcie do rachunku telefonicznego. Dzisiaj to rozwiązanie wydaje się - cytując klasyka - bardzo dalekie od "ok". Pytanie, czy będzie tam co oglądać, bo ogólnie oferta różnego rodzaju VOD na dłuższą metę jest... taka sobie.

PayPal Checkout debiutuje w Polsce. Zobaczcie jak to działa
September 18, 2018, 3:56 PM

PayPal Checkout ułatwia kupowanie i płacenie za zakupy w Internecie. Na całym świecie korzysta już 200 mln użytkowników.