Partner serwisuVisa dla biznesu

Pyszne.pl


Pyszne.pl to aplikacja do zamawiania jedzenia na wynos za pośrednictwem Internetu. Firma oferuje możliwość łatwego wyboru dań i opłacenia transakcji za pomocą internetowych metod płatności np. BLIKIEM. Pyszne.pl oferuje klientom szereg promocji. Kody pyszne.pl pozwalają na zakup posiłków ze zniżką. Serwisy umożliwiające zakup jedzenia online zalicza się do tzw. On-Demand Food Delivery Apps. Coraz większa popularność tego rodzaju aplikacji ma pozytywny wpływ na rozwój rynku gastronomicznego.
HBO GO na 30 dni za darmo przy zamówieniu z Pyszne.pl
15 lutego 2021, 13:34

Promocja obowiązuje do 28.02.2021 lub do wyczerpania zapasów.

Pyszne.pl rośnie, ale na stracie
25 lipca 2018, 12:46

Możliwość przeglądania sprawozdań finansowych spółek online w Krajowym Rejestrze Sądowym bez wychodzenia z domu będzie miało naprawdę duże konsekwencje.

Pyszne.pl uruchamia funkcję Pickup - odbiór własny
26 lipca 2017, 10:35

Po darmowej sieci własnych dostaw i możliwości płacenia bitcoinami udostępnia opcję własnego odbioru jedzenia z restauracji.

Na Pyszne.pl można już płacić bitcoinami
8 czerwca 2017, 10:27

Już od wczoraj zamawiając jedzenie w popularnym serwisie Pyszne.pl możemy dokonać płatności za pomocą bitcoina. Kryptowaluta dołączyła do znanych nam już metod płatności, takich jak gotówka czy przelew online, za pośrednictwem PayU albo PayPala. Czy płatność kryptowalutą za jedzenie to coś nadzwyczajnego?