Partner serwisu Visa dla biznesu

QUIZ

QUIZ-y i testy o sektorze FinTech. Sprawdź swoją wiedzę o sektorze finansowych technologii. Zadania dla ekspertów i nie tylko.

Myślisz, że jesteś ekspertem? Wypełnij QUIZ wiedzy o FinTech #6

1 tydzień temu Fintek
Przed Wami kolejny, już szósty QUIZ wiedzy o fintech. Sprawdź swoją wiedzę i czy jesteś na bieżąco. Połowa uczestników nie zdobywa nawet 60%.
#QUIZ

Myślisz, że jesteś ekspertem? Wypełnij QUIZ wiedzy o FinTech #5

2 tygodnie temu Łukasz Piechowiak
Kolejny QUIZ wiedzy o fintech. Nie musisz znać liczby użytkowników aplikacji, by zdobyć 10/10. Nie obejdzie się jednak bez wiedzy historycznej i słuchania podcastów Fintek.pl.
#QUIZ

Myślisz, że jesteś ekspertem? Wypełnij QUIZ wiedzy o FinTech #4

3 tygodnie temu Fintek
W poprzednim Quzie tylko co 3. uczestnik zdobył co najmniej 80%. Sprawdź swoją wiedzę o aktualnościach z sektora Fintech. By zdać test musisz zdobyć co najmniej 6 punktów.
#QUIZ

Myślisz, że jesteś ekspertem? Wypełnij QUIZ wiedzy o FinTech #3

4 tygodnie temu Łukasz Piechowiak
Kolejny QUIZ sprawdzający aktualną wiedzę o sektorze fintech. Sprawdź czy możesz nazywać siebie ekspertem. Wynik 8/10 osiąga tylko 30% uczestników!
#QUIZ

Myślisz, że jesteś ekspertem? Wypełnij QUIZ wiedzy o FinTech #2

1 miesiąc temu Fintek
Poprzedni test o sektorze fintech zdało raptem 6 na 10 uczestników. Czy tym razem wynik będzie lepszy? Sprawdź swoją wiedzę o sektorze FinTech!
#QUIZ

Myślisz, że jesteś ekspertem? Wypełnij QUIZ wiedzy o FinTech #1

1 miesiąc temu Fintek
Sprawdź swoją wiedzę o sektorze fintech. Przed Tobą 10 niebanalnych pytań, które pozwolą ci sprawdzić, czy jesteś ekspertem. Najlepsi powinni bez problemu zdać na 4.
#QUIZ