Partner serwisuVisa dla biznesu

Raiffeisen Polbank


Raiffeisen Polbank - bank działający w Polsce od 1991 roku. Obecnie należy do BGŻ BNP Paribas, który przejął Raiffeisen Polbank od RBI za ok. 3,25 mld zł. Adres logowania do bankowości elektronicznej Raiffeisen Polbanku przeniesiony został na stronę BNP Paribas.
BGŻ BNP Paribas przedstawia wyniki po I półroczu 2018. Przejęcie Raiffeisen Polbank już pod koniec roku
August 30, 2018, 2:13 PM

W I półroczu 2018 r. Grupa Kapitałowa Banku BGŻ BNP Paribas wypracowała 188,6 mln zł zysku netto.

Raiffeisen udostępnia apkę do inwestowania na giełdzie
July 31, 2018, 1:19 PM

Inwestorzy korzystający z usług Domu Maklerskiego Raiffeisen Bank Polska otrzymali właśnie do dyspozycji darmową aplikację Mobilny R-Broker.

Klienci Raiffeisen Polbanku mogą już korzystać z karty wielowalutowej
July 30, 2018, 1:59 PM

Raiffeisen Polbank wprowadził do oferty kartę debetową Mastercard Multiwalutowa.

Google Pay już dostępne dla klientów Raiffeisen Polbank
May 18, 2018, 1:48 PM

Raiffeisen Polbank poinformował dzisiaj o uruchomieniu płatności mobilnych Google Pay. Na razie tylko dla posiadaczy kart Mastercard.

Grupa Raiffeisen Bank Polska poprawia rentowność
March 14, 2018, 5:16 PM

W 2017 r. Grupa Raiffeisen Polbank wypracowała 75,6 mln zł zysku netto, co oznacza wzrost o 60,9 mln zł w porównaniu z 2016 r.

BLIK już dostępny dla klientów Raiffeisen Polbank
February 15, 2018, 1:15 PM

Klienci Raiffeisen Polbanku mogą już korzystać z płatności BLIK. Tym samym zyskali możliwość szybkiego, bezpiecznego i wygodnego płacenia w Internecie.

Nowa oferta Raiffeisen. Karta walutowa za 0 zł
February 9, 2018, 2:00 PM

Wyjeżdżałeś za granicę i byłeś zaskoczony wysokością opłat, jakie Twój bank pobiera za jej wydanie?

BNP Paribas chce przejąć Raiffeisen Polbank
November 20, 2017, 2:08 PM

Francuski BNP Paribas podobno szykuje się do przejęcia polskiego biznesu austriackiego banku Raiffeisen. Plotki o sprzedaży Raiffeisen Polbanku krążą nie od dzisiaj…

KNF ostrzega Raiffeisen - albo giełda, albo sankcje
October 17, 2017, 3:32 PM

Komisja Nadzoru Finansowego wydała dzisiaj komunikat, w którym ostrzega Raiffeisen Bank International przed nałożeniem sankcji. Chodzi o brak debitu spółki córki na polskiej giełdzie, co miało nastąpić do 30 czerwca 2017 roku.

Nowa strona internetowa w Raiffeisen Polbanku
September 27, 2017, 12:10 PM

Raiffeisen Polbank uruchomia nowy serwis internetowy. W jego tworzeniu położono nacisk na przejrzystość i czytelność, wygodę użytkowania i intuicyjną obsługę. Każdy klient z łatwością znajdzie w nim wszystko, co dla niego najważniejsze. Po wdrożeniu nowego systemu bankowości internetowej oraz nowych aplikacji mobilnych na telefony z systemami Android i iOS, to kolejne rozwiązanie, dzięki któremu Raiffeisen Polbank usprawni komunikację z klientami i zapewni im wygodny dostęp do informacji o swojej ofercie. Nowa strona zastąpi dotychczasową jutro.

Raiffeisen Bank Polska - wyniki po I półroczu 2017
August 11, 2017, 12:38 PM

W pierwszym półroczu 2017 r. Grupa Raiffeisen Bank Polska kontynuowała działania służące realizacji dotychczasowej strategii, co przekładało się na dalszą poprawę bieżących wyników biznesowych. Jednocześnie, z uwagi na dynamiczne zmiany zachodzące w otoczeniu sektora bankowego, w kwietniu ogłosiła i rozpoczęła wdrażanie programu, który ma przyspieszyć osiągnięcie przez bank zakładanych wskaźników efektywności i dochodowości.

Raiffeisen Bank Polska S.A idzie na giełdę przed końcem czerwca 2017 r.
June 19, 2017, 1:23 PM

Raiffeisen Bank Polska S.A. („Bank”, a wraz ze spółkami zależnymi „Grupa”), uniwersalny bank prowadzący działalność w Polsce, koncentrujący się na środku rynku, obejmującym segment małych i średnich przedsiębiorstw, a także klientów mikro i indywidualnych, ogłosił dzisiaj zamiar przeprowadzenia przez akcjonariusza Banku oferty publicznej akcji Banku oraz ubiegania się o dopuszczenie i wprowadzenie ich do obrotu na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Leasing online? Tak, dla klientów Raiffeisen Polbank. Poznajcie LeaseLink
May 18, 2017, 10:00 AM

LeaseLink zrealizował pierwsze transakcje leasingowe dla klientów Raiffeisen Polbanku. Są one wynikiem nawiązanej kilka tygodni temu współpracy w ramach której LeaseLink dostarcza usługę leasingu klientom Raiffaisen Polbanku. Współpraca ta jest pionierskim rozwiązaniem nie tylko w sektorze usług leasingowych, ale także w polskiej bankowości.

Ubezpieczenie od kradzieży tożsamości. Nowa usługa Raiffeisen Polbanku
March 30, 2017, 5:25 PM

Raiffeisen Polbank z AXA Assistance proponują innowacyjną na polskim rynku Cyber Pomoc, czyli ubezpieczenie od zagrożeń internetowych dostępne dla indywidualnych klientów banku.