Partner serwisu Visa dla biznesu

Alior automatyzuje decyzje kredytowe dla firm

Fintek
Fintek
#Alior#Fintech
Opublikowano: 20 października 2019, 21:09 Aktualizacja: 20 października 2019, 21:09

Przedsiębiorcy z segmentu MŚP mogą ubiegać się o finansowanie do 3 mln zł w ramach jednej automatycznej decyzji kredytowej. Proces został uproszczony i jeśli dobrze pójdzie, to decyzja może zostać wydana już w 20 minut.

Kasa fiskalna w smartfonie? Tak, ale paragon i tak trzeba wydrukować

Alior Bank wprowadził nową ofertę dla małych i średnich firm opartą na zautomatyzowanym procesie kredytowym. W pakiecie „Finansowy Biznes”, w ramach jednej decyzji, przedsiębiorca otrzyma aż pięć form finansowania do wyboru. Przyznana kwota może zostać podzielona na: kredyt nieodnawialny, kredyt w rachunku bieżącym, kartę kredytową, faktoring i leasing. Dzięki takiemu rozwiązaniu klient może przeznaczyć środki na dowolne potrzeby związane z działalnością gospodarczą.

Kredyt dla firmy nawet w 20 minut

W ramach nowej oferty dla firm zwiększono kwotę finansowania do 3 mln zł, skracając jednocześnie czas decyzji kredytowej nawet do 20 minut. Pieniądze są wpłacane na konto firmy w ciągu 24 godzin od podpisania umowy. Wnioskowanie o finansowanie zostało zintegrowane z otwarciem rachunku, zamówieniem karty i uruchomieniem dostępu do bankowości elektronicznej.

– Decyzję o możliwości skorzystania z naszej propozycji klient otrzymuje w trakcie jednej wizyty w banku. Dla wygody przedsiębiorców, wniosek może zostać również przeprocesowany na tablecie bankiera w siedzibie firmy klienta – Marek Sołtysiak dyrektor Departamentu Produktów Klienta Biznesowego w Alior Banku.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

alior-automatyzuje-decyzje-kredytowe-dla-firm