BeamUp

  0
  Asia Stankiewicz
  Asia Stankiewicz
  Opublikowano: 19 lutego 2018 Aktualizacja: 3 kwietnia 2018

  Aplikacja BeamUp pozwala na wygodne dzielenie wydatków, organizowanie zbiórek wśród rodziny i znajomych oraz personalizuje ofertę, która trafia do użytkowników.

  Jeżeli na przykład jesteśmy fanami sportu lub muzyki, to w aplikacji wyświetlą się nam odpowiednie oferty. Jak to działa? Do aplikacji podpinamy kartę i zasilamy konto BeamUp. Następnie wybieramy interesującą nas aktywność – na przykład koncert, który wyświetli się nam w aplikacji.

  Czytaj także: Aplikacja JustDrive – kto i dlaczego zerwał umowę?

  Jak to działa?

  Jeżeli na przykład chcemy na niego pójść ze znajomym, możemy poprosić go przez BeamUp o przelanie odpowiedniej kwoty na ten cel. Jeżeli znajomy zatwierdzi prośbę w czasie rzeczywistym na naszym koncie BeamUp ląduje dana kwota. Wtedy możemy wygodnie zakupić bilety na koncert. Autoryzacja transakcji może odbywać się za pomocą odcisku palca lub hasła.

  Rozwiązanie przydaje się też przy okazji dzielenia rachunku za obiad – jeżeli zjedliśmy posiłek we trójkę, to w apce wpisujemy ogólną kwotę rachunku i algorytm sam dzieli ją na trzy równe część. Jeżeli na przykład jeden ze znajomych postanowił zjeść większą porcję, wtedy wystarczy wprowadzić odpowiednią kwotę przy jego polu i BeamUp podzieli pozostała kwotę na dwie równe części.

  Czytaj także: Aplikacja Eurosport Player – oglądaj Igrzyska na żywo!

  Szybka i prosta rejestracja

  Co ważne – prośbę o przelanie środków można zgłosić nawet osobie, która nie jest członkiem BeamUp. Lista kontaktów zaciągana jest z naszego smartfona. Zarejestrować w aplikacji można się przez swoje konto Google albo na Facebooku. Jest też opcja rejestracji klasycznej przez podanie swoich danych i adresu e-mail.

  Aplikacja dostępna na systamach Android i iOS – sklep Play Google.

  Czytaj także: Szukasz pracy blisko domu? Ściągnij aplikację „Praca za rogiem”


  Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

  Pokaż komentarze (0)

  beamup