Bilo

  0
  Asia Stankiewicz
  Asia Stankiewicz
  Opublikowano: 26 lutego 2018 Aktualizacja: 27 listopada 2018

  Zdarza Ci się zapomnieć zapłacić za rachunki? Dzięki aplikacji Bilo nie będzie to już dłużej problemem. Bilo pozwala zgromadzić informacje o wszystkich rachunkach w jednym miejscu, niezależnie od ich formy. Dzięki aplikacji zapłacimy należności za prąd lub gaz – bezpiecznie i zawsze w terminie, a Ty nie będziesz musiał zaprzątać sobie tym głowy.

  Aplikacja Bilo jest produktem firmy Billennium. Powstała z myślą o zapracowanych osobach, które mają problem z zapamiętaniem terminu zapłacenia rachunków. Dzięki niej możemy trzymać rachunki w jednym miejscu oraz ustawić kiedy i w jaki sposób mają zostać uregulowane należności.

  Czytaj także: MyTherapy – aplikacja lekarstwem na pamięć?

  Jak to działa?

  Aby zacząć korzystać z aplikacji Bilo należy ją najpierw zainstalować na naszym smartfonie. Po zainstalowaniu wystarczy się zarejestrować – można to również zrobić na stronie www. Po rejestracji należy utworzyć konto, podać adres e-mail oraz hasło, dane osobiste – klasycznie. Ostatnim elementem, bez którego aplikacja nie będzie funkcjonować, jest podanie numeru karty, z której będą ściągane należności. Po tym kroku możemy bez ograniczeń korzystać z apki.

  Czytaj także: Wszystkie rachunki w jednym miejscu dzięki aplikacji od Google

  Miej rachunki w jednym miejscu

  Po dodaniu karty w każdym dowolnym momencie możemy opłacić wybrany rachunek, ale nie musimy. Istnieje opcja ustalenia, by przed terminem płatności każdej faktury, należności z naszej karty zostały pobrane automatycznie – bez żadnego kliknięcia. Środki zostaną po prostu przesłane na odpowiednie konto. Mamy również możliwość opłacania rachunków za pomocą serwisu Przelewy24 oraz BLIK.

  Rachunki możemy dodać za pomocą zdjęcia lub przesłać na adres e-mail. Możemy również wskazać podmiot, z usług którego korzysta użytkownik i na rzecz którego opłaca rachunki. Faktury zostaną automatycznie przekierowane do Bilo.

  Aplikacja jest bezpłatna i dostępna na systemy Android i iOS – sklep Play Google.

  Czytaj także: 150 tysięcy pobrań aplikacji goodie


  Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

  Pokaż komentarze (0)

  bilo