JustDrive

  0
  Asia Stankiewicz
  Asia Stankiewicz
  Opublikowano: 5 lutego 2018 Aktualizacja: 27 listopada 2018

  Jesteś w trakcie podróży autem i zaświeciła Ci się kontrolka paliwa, a zapomniałeś z domu portfela? Od niedawna nie stanowi już to problemu, dzięki aplikacji JustDrive. Aplikacja została stworzona we współpracy ITMAGINATION oraz PKN Orlen – umożliwia szybką i prostą zapłatę za paliwo za pomocą telefonu.

  Jak to działa?

  Aplikacja posiada przejrzysty interfejs, co umożliwia w łatwy i przyjemny sposób korzystanie z niej. Po założeniu konta wystarczy podać metodę płatności oraz dodać kartę, z której pobierane będą środki do zapłaty. Gdy użytkownik zatankuje swoje auto na jednej ze stacji Orlen lub Bliska wystarczy, że zeskanuje kod QR z dystrybutora, a pieniądze zostaną ściągnięte z jego karty.

  Aplikacja dostępna jest jedynie dla przedsiębiorców i nie oferuje wsparcia dla klientów indywidualnych. Oznacza to, że aby z niej korzystać należy prowadzić własną działalność gospodarczą.

  Aplikacji można używać na wielu samochodach, wystarczy, że będziemy posiadać smartfon z zainstalowanym JustDrive. Istnieje również możliwość płacenia aplikacją za resztę usług w obrębie stacji paliw, a także zbieranie punktów w programie lojalnościowym VITAY.

  AKTUALIZACJA

  Niestety po burzliwych rozmowach między twórcami aplikacji, a przedstawicielami PKN ORLEN, obie firmy nie mogły uzyskać porozumienia i aplikacja została usunięta.

  Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj.


  Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

  Pokaż komentarze (0)

  justdrive