Listonic

  0
  Asia Stankiewicz
  Asia Stankiewicz
  Opublikowano: 19 lutego 2018 Aktualizacja: 27 listopada 2018

  Aplikacja została stworzona przez absolwentów Politechniki Łódzkiej, byśmy byli jeszcze lepsi w oszczędzaniu pieniędzy. Pójście na zakupy z listą produktów zmniejsza nasze wydatki o 25% – dzięki niej nie sięgamy impulsywnie po zupełnie niepotrzebne nam rzeczy. Dzięki mobilnemu odpowiednikowi tradycyjnej listy zakupów w szybki i prosty sposób przeanalizujemy, co musimy kupić.

  Aplikacja pozwala łatwo i  przede wszystkim wygodnie stworzyć zestawienie potrzebnych rzeczy. Dzięki niej nie musimy wpisywać danych pozycji do telefonu. Aplikacja zrobi to za nas – wystarczy, że powiemy, co musimy kupić.

  Listonic umożliwia dodawanie głosowe, co prócz zaoszczędzonych pieniędzy, zaoszczędza również nasz czas. Dodatkowo program segreguje produkty w różne kategorie. Dzięki temu wyroby mleczne albo warzywa trafiają na sąsiadujące ze sobą pozycje, a my nie musimy krążyć po markecie.

  Podziel się z rodziną

  Kolejną przydatną funkcją w aplikacji jest synchronizacja list oraz możliwość dzielenia się nimi, np. z rodziną. Dzięki temu nasi bliscy mogą w czasie rzeczywistym dopisywać kolejne produkty, a także skreślać te już zakupione – dzięki temu unikniemy zdublowania zakupów.

  Dodatkowo Listonic zapamiętuje, które produkty kupowaliśmy najczęściej i przy kolejnym tworzeniu listy zakupów podpowiada nam je, dzięki czemu listy powstają jeszcze szybciej. Celem autorów było stworzenie urządzenia, które samo domyśli się, co użytkownik chce kupić.

  Więcej możesz przeczytać tutaj.


  Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

  Pokaż komentarze (0)

  listonic