Mój Carrefour – Scan&Go

  0
  Asia Stankiewicz
  Asia Stankiewicz
  Opublikowano: 20 lutego 2018 Aktualizacja: 20 lutego 2018

  Aplikacja mobilna Mój Carrefour zapewnia nie tylko możliwość, by być na bieżąco z ofertą, ale również oferuje wiele zniżek, nawet do 50%. Jeśli użytkownik ma kartę Rodzinka lub Seniora może korzystać z ich przywilejów również w aplikacji. Intuicyjna wyszukiwarka pozwoli szybko znaleźć najbliższy sklep Carrefour. Od niedawna możemy również korzystać z funkcji Scan&Go.

  Dodatkową opcją w aplikacji Mój Carrefour jest funkcja Scan&Go – idealne rozwiązanie, dzieki któremu można zyskać wiele czasu przy kasie. Z funkcji można korzystać w 4 sklepach na terenie Warszawy. Twórcy aplikacji Mój Carrefour mówią, że osoby korzystające ze Scan&Go oszczędzają nawet do 5 minut na zakupach, gdyż omija ich przykra konieczność wykładania produktów z koszyka na taśmę w celu ich zeskanowania przez kasjera.

  Czytaj także: Aplikacja Listonic – lista zakupów pod kontrolą

  Jak to działa?

  Zarejestrowanie w aplikacji zajmuje mniej niż 8 minut wraz z podłączeniem karty płatniczej do masterpass. Najbardziej wymagające jest zapoznanie się ze wszystkimi zgodami użytkownika, które niezbędne są do zarejestrowania się w aplikacji.

  Aplikacja umożliwia korzystanie ze Scan&Go dopiero po wejściu na teren sklepu, co chroni nas przed np. zeskanowaniem produktu w domu, albo w innym sklepie, gdzie nie ma możliwości korzystania ze Scan&Go. Aplikacja działała bez zarzutu gubiąc się jedynie przy produktach z kodem na wypukłej powierzchni np. słoikach lub produktach zafoliowanych – herbaty. Gdy zawodzi czytnik zawsze można kod przepisać ręcznie.

  Czytaj także: Aplikacja JustDrive – kto i dlaczego zerwał umowę?

  Kontroluj budżet

  Dużym plusem aplikacji jest fakt, że od razu podlicza zakupy, więc na bieżąco można kontrolować budżet. Przy większych zakupach, gdy łatwiej stracić rachubę, jest to nieocenione. Po wybraniu opcji zakończenia zakupów aplikacja generuje kod QR, który jest sczytywany przy kasie normalnym skanerem.

  Aplikacja dostępna jest na systemy Android i iOS – sklep Play Google

  Czytaj także: Aplikacja Eurosport Player – oglądaj Igrzyska na żywo!


  Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

  Pokaż komentarze (0)

  moj-carrefour