23 października 2018, 10:00:I Love Crypto 2018 - Złote Tarasy, Złota 59,00-120 Warszawa,Polska

Moje Finanse

Moje Finanse.

Aplikacja Moje Finanse to doskonałe narzędzie dla wszystkich, którzy chcą kontrolować swoje wydatki. Od teraz zarządzanie budżetem domowym jest jeszcze łatwiejsze.

Dzięki starannie dobranym funkcjom powinieneś móc więcej oszczędzać, ale także dokładnie analizować swoje operacje finansowe.

Atrakcyjny i intuicyjny interfejs pomoże Ci szybko, łatwo i przyjemnie dodawać nowe oraz analizować istniejące już transakcje. Za pomocą kilku kliknięć dodasz wydatek lub przychód, sprawdzisz aktualne salda używanych kont(zdefiniowanych przez Ciebie w aplikacji) , a także będziesz mógł podsumować wszystkie wydane i/lub zarobione pieniądze z rozbiciem na kategorie czy poszczególne okresy. Oszczędzanie pieniędzy stanie się łatwiejsze i przyjemniejsze.

Najważniejsze funkcje programu:
• Dodawanie wpływów i wydatków w szybki i intuicyjny sposób. Za pomocą jednego kliknięcia przejdziesz do okienka dodawania nowej operacji finansowej , następnie wypełnisz niezbędne informacje i zapiszesz – to wszystko. Prostota i użyteczność to najważniejsze cechy aplikacji Moje Finanse.
• Możliwość tworzenia kategorii oraz podkategorii wedle własnych preferencji. Każda kategoria posiada swój kolor, który możesz wybrać, dzięki czemu wszystko jest czytelne.
• Obsługa wielu kont- aby dokładnie zarządzać własnym portfelem, możesz definiować dowolną ilość kont, ale to nie wszystko… Dużym plusem aplikacji która zarządza budżetem jest możliwość filtrowania wszystkich operacji względem kont. Nasza aplikacja Ci to umożliwia, w prosty sposób, poprzez zaznaczenie konta które ma być widoczne w obrębie całej aplikacji w danej chwili.

I wiele, wiele więcej…