Money Manager Expense & Budget

  Rafał Tomaszewski
  Rafał Tomaszewski
  Opublikowano: 15 września 2017 Aktualizacja: 3 kwietnia 2018

  Aplikacja Money Manager Expense & Budget umożliwia kontrolowanie przychodów i wydatków przy pomocy łatwego podwójnego księgowania transakcji.

  Aplikacja może okazać się pomocna szczególnie dla osób nadzorujących nie tylko własny, ale również firmowy budżet.

  Jak to działa?

  Aplikacja daje możliwość wprowadzania danych dla kart debetowych i kredytowych poprzez połączenie karty z aplikacją (lub wpisując ręcznie informacje o kartach i zawieranych za ich pomocą transakcjach). Daje nam możliwość dostępu do wyników analizy naszego budżetu za pomocą wykresów, oznaczeń w kalendarzu oraz PC Managera, który jest dostępny w płatnej wersji programu.

  Wizualne przedstawienie naszych wydatków pozwala na lepsze gospodarowanie nimi – widzimy, gdzie i na co idą nasze pieniądze, a dzięki temu możemy łatwiej znaleźć oszczędności. Aplikacja stosuje system podwójnego księgowania transakcji, co ułatwia zarządzanie aktywami i księgowość.

  Kontroluj swoje wydatki

  Aplikacja umożliwia również funkcję zarządzania kartą kredytową i debetową. Dodatkowo możliwe jest zlecenie funkcji przelewu czy polecenia zapłaty. Dzięki temu zarządzanie zasobami osobistymi i firmowymi jest bardziej wydajne. Money Manager Expense & Budget umożliwia łatwiejsze zarządzanie wynagrodzeniami, ubezpieczeniami i lokatami – wystarczy, że ustawisz automatyczne przelewanie i powtarzanie.

  Aplikacja dostępna na system Android – sklep Google Play.

   

   


  Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

  Pokaż komentarze (0)

  money-manager-expense-budget