22 marca 2018, 08:45:Kongres Sektora FinTech - II edycja - Hotel Polonia Palace, Aleje Jerozolimskie 45, 00-692 Warszawa, Polska

mPeP: czytnik kart płatniczych

mPeP: czytnik kart płatniczych – Twoi klienci chcą płacić kartą? Nie musisz mieć terminala płatniczego aby im to umożliwić. Dzięki aplikacji mPeP możesz w prosty sposób zmienić swój telefon lub tablet w mobilny czytnik kart płatniczych. Pobierz aplikację mPeP i przejdź w nowy wymiar płatności mobilnych.

Podziel się artykułem
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Google+
Google+
Email this to someone
email

Aplikacja mPeP firmy Polskie ePłatności pozwala na przyjmowanie zapłaty dokonywanej kartami płatniczymi Visa i MasterCard. Zainstalowana na telefonie lub tablecie aplikacja w połączeniu z dostarczanym przez Polskie ePłatności czytnikiem kart tworzy przenośny terminal POS pozwalający na akceptację płatności gdziekolwiek jesteś. Urządzenia łączą się ze sobą w bezpieczny sposób poprzez Bluetooth.

Mobilny czytnik kart płatniczych to nowoczesne i wygodne rozwiązanie skierowane do wszystkich firm, które stawiają na mobilność. Aplikacja mPeP sprawdzi się w takich branżach jak gastronomia, dostawcy, firmy transportowe, taksówki, kurierzy czy tzw. wolne zawody.

Czytnik kart płatniczych akceptuje wszystkie typy płatności – zarówno zbliżeniowe jak również te z wykorzystaniem chipa lub paska magnetycznego. Aplikacja mPeP pozwala na przyjęcie płatności oraz wykonanie jej unieważnienia. Transakcje weryfikowane są poprzez PIN wprowadzany na klawiaturze czytnika lub podpis wykonany na ekranie dotykowym telefonu lub tableta.

W odróżnieniu od tradycyjnych terminali płatniczych, czytnik nie drukuje potwierdzenia płatności. Pokwitowanie wysyłane jest bezpośrednio po wykonaniu transakcji drogą mailową lub poprzez SMS. Szybko, bezpiecznie i wygodnie.

Podziel się artykułem
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Google+
Google+
Email this to someone
email