MyTherapy

  0
  Asia Stankiewicz
  Asia Stankiewicz
  Opublikowano: 21 lutego 2018 Aktualizacja: 3 kwietnia 2018

  Branie lekarstw nie dotyczy tylko osób starszych. Coraz częściej młodzi ludzie mają problemy ze zdrowiem i muszą codziennie sięgać po odpowiednie tabletki – od witamin, przez tabletki antykoncepcyjne, po szereg lekarstw. Czy zdarzyło Ci się kiedyś zapomnieć albo pomieszać lekarstwa? Teraz nie będzie to już problemem. Z aplikacją MyTherapy z łatwością przypomnisz sobie, co i kiedy musisz wziąć.

  Aplikacja MyTherapy została stworzona z myślą o ludziach, którzy zażywają leki, ale nie zawsze o tym pamiętają. Dzięki niej mamy możliwość tworzenia listy zażywanych leków wraz z informacją o dawkowaniu i przypomnieniem.

  Czytaj także: Aplikacja Listonic – lista zakupów pod kontrolą

  Jak to działa?

  W aplikacji znajduje się kompleksowa baza danych, która obejmuje nie tylko leki bez recepty i witaminy, ale również leki na receptę, po które sięgamy niestety coraz częściej. Przypomnienie o wzięciu danego leku można w łatwy sposób ustawić po wprowadzeniu danych dotyczących lekarstw. Użytkownik aplikacji może również wprowadzić ilość leków, które zażył, a także wydrukować te informacje – przydatna funkcja, jeśli planujemy wizytę u lekarza i chcemy mieć wszystko w jednym miejscu.

  MyTherapy umożliwia nie tylko tworzenie listy leków i ich przyjmowania. Tworzy również listę działań, które należy podjąć, by poprawić ogólny stan naszego zdrowia, a także monitoruje nasze objawy. Analiza danych takich jak ciśnienie krwi czy ogólne samopoczucie pozwala szybko i w prosty sposób dowiedzieć się, jakie korki należy podjąć, by owe samopoczucie poprawić. Gdy już zajmiemy się naszym zdrowiem fizycznym przychodzi czas na psychiczne – do tego służy funkcja kontroli nastroju.

  Czytaj także: Aplikacja JustDrive – kto i dlaczego zerwał umowę?

  Wszystko pod ręką

  Aplikacja przychodzi z pomocą również dla diabetyków. Mogą oni kontrolować swoją wagę oraz poziom glukozy we krwi. Po przeanalizowaniu wszelkich danych dotyczących naszego zdrowia mamy mozliwość wydrukowania ich. Możemy pokazać naszemu lekarzowi, jak bardzo zmienił się nasz stan od ostatniej wizyty. Dzięki temu lekarz może szybciej podjąć kolejne kroki w terapii i określić, które z nich będa najbardziej efektywne.

  Aplikacja jest bezpłatna i dostępna na systemy Android i iOS – sklep Play Google.

  Czytaj także: Aplikacja Eurosport Player – oglądaj Igrzyska na żywo!


  Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

  Pokaż komentarze (0)

  mytherapy