26 marca 2019, 17:45:FinTech Nights #2 - Olivia Sky Club, Grunwaldzka 472, 80-309 Gdańsk

Nicepay

nicepay

Nicepay to system umożliwiający regulowanie wszystkich Twoich płatności. Nie musisz dłużej przejmować się terminem zapłaty. Nicepay to aplikacja, która pamięta i płaci za Ciebie.

Aplikacja Nicepay umożliwia trzymanie wszystkich płatności w jednym miejscu, w zorganizowany i uporządkowany sposób. Możemy wyeliminować papierowe rachunki i nie przejmować się dłużej terminami ich uregulowania.

Czytaj także: Aplikacja Bilo – wszystkie rachunki w jednym miejscu

Jak to działa?

Korzystanie z aplikacji jest proste i intuicyjne. Na samym początku musimy założyć konto – możemy to zrobić poprzez klasyczną rejestrację lub przy logowaniu przez Facebooka. Następnie wybieramy, czy chcemy mieć konto prywatne czy firmowe. Jednym z pierwszych kroków jest dodanie płatności. Wystarczy kliknąć button „Dodaj płatność” aby rozpocząć.

Kolejne płatności dodajemy klikając na ikonę plusa – najszybszy sposób to zrobienie zdjęcia rachunku. Dodany przez nas rachunek automatycznie zamienia się w pozycję na liście płatności – klikając w niego widzimy szczegóły.

Czytaj także: Aplikacja Listonic – lista zakupów pod kontrolą

Monitoruj wydatki razem z Nicepay

Użytkownik może przeglądać, filtrować i sortować rachunki według własnych preferencji. Ustawienie automatycznej płatności, zaoszczędza dodatkowo nasz czas – możemy zapomnieć o zadłużeniu. Jeśli jednak wolimy realizować płatności sami, możemy ustawić przypomnienie, które zaalarmuje nas o zbliżającym się terminie.

Dzięki aplikacji Nicepay oszczędzasz mnóstwo czasu – wystarczy kilka chwil i wszystkie rachunki są uregulowane. Jednak nie tylko to jest jej plusem. Przeglądając comiesięczne wydatki możemy zauważyć na co wydajemy najwięcej pieniędzy, z czego możemy zrezygnować i gdzie szukać oszczędności. W prosty i przejrzysty sposób mamy ukazane na co przeznaczamy nasze pieniądze.

Aplikacja dostępna jest na systemy Android i iOS – sklep Google Play.

Czytaj także: MyTherapy – aplikacja lekarstwem na pamięć?