Nicepay

  0
  Asia Stankiewicz
  Asia Stankiewicz
  Opublikowano: 27 marca 2018 Aktualizacja: 27 marca 2018

  Nicepay to system umożliwiający regulowanie wszystkich Twoich płatności. Nie musisz dłużej przejmować się terminem zapłaty. Nicepay to aplikacja, która pamięta i płaci za Ciebie.

  Aplikacja Nicepay umożliwia trzymanie wszystkich płatności w jednym miejscu, w zorganizowany i uporządkowany sposób. Możemy wyeliminować papierowe rachunki i nie przejmować się dłużej terminami ich uregulowania.

  Czytaj także: Aplikacja Bilo – wszystkie rachunki w jednym miejscu

  Jak to działa?

  Korzystanie z aplikacji jest proste i intuicyjne. Na samym początku musimy założyć konto – możemy to zrobić poprzez klasyczną rejestrację lub przy logowaniu przez Facebooka. Następnie wybieramy, czy chcemy mieć konto prywatne czy firmowe. Jednym z pierwszych kroków jest dodanie płatności. Wystarczy kliknąć button „Dodaj płatność” aby rozpocząć.

  Kolejne płatności dodajemy klikając na ikonę plusa – najszybszy sposób to zrobienie zdjęcia rachunku. Dodany przez nas rachunek automatycznie zamienia się w pozycję na liście płatności – klikając w niego widzimy szczegóły.

  Czytaj także: Aplikacja Listonic – lista zakupów pod kontrolą

  Monitoruj wydatki razem z Nicepay

  Użytkownik może przeglądać, filtrować i sortować rachunki według własnych preferencji. Ustawienie automatycznej płatności, zaoszczędza dodatkowo nasz czas – możemy zapomnieć o zadłużeniu. Jeśli jednak wolimy realizować płatności sami, możemy ustawić przypomnienie, które zaalarmuje nas o zbliżającym się terminie.

  Dzięki aplikacji Nicepay oszczędzasz mnóstwo czasu – wystarczy kilka chwil i wszystkie rachunki są uregulowane. Jednak nie tylko to jest jej plusem. Przeglądając comiesięczne wydatki możemy zauważyć na co wydajemy najwięcej pieniędzy, z czego możemy zrezygnować i gdzie szukać oszczędności. W prosty i przejrzysty sposób mamy ukazane na co przeznaczamy nasze pieniądze.

  Aplikacja dostępna jest na systemy Android i iOS – sklep Google Play.

  Czytaj także: MyTherapy – aplikacja lekarstwem na pamięć?


  Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

  Pokaż komentarze (0)

  nicepay