23 października 2018, 10:00:I Love Crypto 2018 - Złote Tarasy, Złota 59,00-120 Warszawa,Polska

PayPal

PayPal aplikacja.

Aplikacja PayPal – wydawaj, odbieraj i wysyłaj pieniądze bezpieczniej, kiedy, gdzie i do kogo chcesz. Wszystkie Twoje transakcje i formy płatności masz teraz w jednej wygodnej aplikacji!

WYSYŁAJ PIENIĄDZE W KILKA CHWIL
Aby wykonać przelew do użytkowników kont PayPal w ponad stu krajach, potrzebujesz zaledwie kilku chwil i ich adresu e-mail. Wysyłając pieniądze w PLN z salda konta PayPal rodzinie lub znajomym na terenie Polski, nie zapłacisz za transakcję ani złotówki.

OTRZYMUJ PŁATNOŚCI WYGODNIEJ I SZYBCIEJ
Nieważne, czy właśnie zbierasz pieniądze na grupowy prezent, czy może chcesz odebrać płatność za sprzedany online przedmiot. Po prostu wyślij prośbę o zapłatę, zawierającą opcję płatności jednym kliknięciem.

I WSZYSTKO MASZ W GARŚCI
Z aplikacją PayPal zawsze będziesz na bieżąco: powiadomi Cię o wysłanych, odebranych i wydanych za pośrednictwem systemu PayPal pieniądzach i użytych formach płatności – karta kredytowa, debetowa, czy saldo PayPal. Ułatwi Ci to kontrolę nad Twoimi finansami i zwiększy bezpieczeństwo, umożliwiając śledzenie wszystkich operacji z udziałem Twojego konta PayPal.