Partner serwisu Visa dla biznesu

  PayPal

  Rafał Tomaszewski
  Rafał Tomaszewski
  Opublikowano: 19 maja 2017, 16:27 Aktualizacja: 19 maja 2017, 16:28

  Aplikacja PayPal – wydawaj, odbieraj i wysyłaj pieniądze bezpieczniej, kiedy, gdzie i do kogo chcesz. Wszystkie Twoje transakcje i formy płatności masz teraz w jednej wygodnej aplikacji!

  PayPal aplikacja.

  WYSYŁAJ PIENIĄDZE W KILKA CHWIL
  Aby wykonać przelew do użytkowników kont PayPal w ponad stu krajach, potrzebujesz zaledwie kilku chwil i ich adresu e-mail. Wysyłając pieniądze w PLN z salda konta PayPal rodzinie lub znajomym na terenie Polski, nie zapłacisz za transakcję ani złotówki.

  OTRZYMUJ PŁATNOŚCI WYGODNIEJ I SZYBCIEJ
  Nieważne, czy właśnie zbierasz pieniądze na grupowy prezent, czy może chcesz odebrać płatność za sprzedany online przedmiot. Po prostu wyślij prośbę o zapłatę, zawierającą opcję płatności jednym kliknięciem.

  I WSZYSTKO MASZ W GARŚCI
  Z aplikacją PayPal zawsze będziesz na bieżąco: powiadomi Cię o wysłanych, odebranych i wydanych za pośrednictwem systemu PayPal pieniądzach i użytych formach płatności – karta kredytowa, debetowa, czy saldo PayPal. Ułatwi Ci to kontrolę nad Twoimi finansami i zwiększy bezpieczeństwo, umożliwiając śledzenie wszystkich operacji z udziałem Twojego konta PayPal.


  Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

  Pokaż komentarze (0)

  paypal