Praca za rogiem

  0
  Asia Stankiewicz
  Asia Stankiewicz
  Opublikowano: 19 stycznia 2018 Aktualizacja: 27 listopada 2018

  W momencie szukania nowej pracy jednym z kluczowych wytycznych, na jaki zwracamy uwagę jest odległość od domu. Nie chcemy spędzać w samochodzie dłużej niż to konieczne, szczególnie, gdy dochodzą do tego korki w godzinach szczytu. Jak znaleźć pracę za przysłowiowym rogiem?

  Twórcy aplikacji „Praca za rogiem” za główny cel obrali sobie udostępnianie ofert pracy znajdujących się blisko miejsca zamieszkania użytkownika.

  Jak to działa?

  Po zainstalowaniu aplikacji, na ekranie startowym pojawia się miejsce, gdzie wpisujemy miejscowość, w której mieszkamy. Następnie na pasku ustawiamy odległość, w jakiej maksymalnie chcemy mieć biuro. Po zaakceptowaniu, „Praca za rogiem” wyszukuje oferty pracy położone blisko nas. Możemy ustawić filtr wyszukiwania na te najbliższe naszego położenia bądź najnowsze oferty.

  Szukanie pracy stanie się przyjemnością

  Każda oferta pracy zawiera informacje, na jakie stanowisko użytkownik może aplikować, jakie są oferowane zarobki oraz gdzie znajduje się firma. Po wejściu w ofertę pojawiają się informacje dodatkowe, charakterystyczne dla zwykłych ofert. Możemy przeczytać, jakiego wykształcenia i doświadczenia oczekuje od nas pracodawca, jaki jest wymiar godzin oraz wymagane dodatkowe umiejętności. Jeśli oferta nas interesuje klikamy w button „Zgłoś się”.

  Aplikacja dostępna na systemy Android i iOS – sklep Google Play.

  Więcej informacji na ten temat przeczytasz tutaj – Szukasz pracy blisko domu? Ściągnij aplikację „Praca za rogiem”


  Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

  Pokaż komentarze (0)

  praca-za-rogiem