Splitwise

  0
  Rafał Tomaszewski
  Rafał Tomaszewski
  Opublikowano: 15 września 2017 Aktualizacja: 10 maja 2018

  Splitwise to aplikacja ułatwiająca dzielenie rachunków ze znajomymi lub współlokatorami.

  Użytkownik wprowadza do systemu wszystkie zdarzenia finansowe, jak na przykład opłaty, których dokonał w imieniu grupy, kwoty pożyczek, których udzielił znajomym, koszty organizacji wakacji grupowych oraz wiele innych.

  Jak działa Splitwise?

  Aplikacja ustala saldo rozrachunków z konkretnymi osobami, a następnie tworzy czytelne podsumowanie długów i należności oraz podaje informacje czy po zsumowaniu wszystkich wyników, użytkownik jest dłużnikiem czy wierzycielem. Interfejs aplikacji jest wyjątkowo prosty i czytelny, przez co Splitwise staje się łatwym w użytkowaniu narzędziem, które pomaga bezkonfliktowo rozwiązywać sprawy finansowe wśród najbliższych.

  Splitwise umożliwia dodanie pojedynczych osób, jako dłużników lub całej grupy. W drugim przypadku użytkownik może zaznaczyć, jakiego charakteru jest grupa – czy są współlokatorami lub może byli razem w kinie. Fajną opcją jest możliwość zaznaczenia, czy użytkownicy mają zapłacić po równo, a jeśli nie możemy ręcznie wpisać kwotę, jaką ma uregulować każdy z nich.

  Dostań powiadomienie o długu

  Aplikacja posiada również funkcję przypominania o długu za pomocą wiadomości e-mail – jednak brakuje tu możliwości wysłania alertu przez SMS. W apce wciąż jest kilka braków, na które skarżą się użytkownicy, jednak firma zapowiada wprowadzenie zmian i udogodnień.

  Aplikacja dostępna na systemy Android i iOS – sklep Google Play.


  Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

  Pokaż komentarze (0)

  splitwise-aplikacja-do-rozliczen-grupowych