Partner serwisu Visa dla biznesu

BGŻ BNP Paribas zaprasza startupy z branży automotive i e-commerce

Rafał Tomaszewski
Rafał Tomaszewski
#BNP Paribas#e-commerce
Opublikowano: 17 stycznia 2018, 15:20 Aktualizacja: 20 lutego 2019, 20:35

Bank BGŻ BNP Paribas szuka startupów oferujących rozwiązania ze świata motoryzacji i finansów. Eksperci Banku, jak co miesiąc, spotkają się z obiecującymi startupami w ramach tzw. Office Hours już 25 stycznia w Startberry na warszawskiej Pradze.

Startupy automotive i e-commerce. BGŻ BNP Paribas zaprasza.

– Tym razem szukamy rozwiązań umożliwiających sprawne połączenie świata motoryzacji i finansów. We współpracy z naszymi partnerami z sektora motoryzacyjnego chętnie spotkamy się ze startupami, które mogę nas wesprzeć m.in.  w zbieraniu i konwersji leadów, prezentowaniu oferty kredytowej online w oparciu o zmienne oraz przeprowadzą klienta od wyboru nowego samochodu aż do zakupu przy pomocy różnych form finansowania – mówi Paweł Kopeć, dyrektor Zarządzający Pionu Sprzedaży Automotive Banku BGŻ BNP Paribas.

– Liczymy również na zaskakujące propozycje dotyczące rynku samochodów używanych. Jak połączyć świat online (ofertę samochodów prezentowaną na stronie internetowej) ze światem fizycznym, by dzięki temu kupić jednym „kliknięciem” wymarzony samochód w dogodnym miejscu na atrakcyjnych warunkach finansowych) – dodaje.

Czytaj także: MIT – nowe szanse dla startupów i fintechu

Jakie startupy mogą się zgłosić do programu?

Podobnie, jak w przypadku startupów z sektora Agro, HR czy PSD2 Bank BGŻ BNP Paribas poszukuje firm już z pierwszymi wdrożeniami. Wybrane startupy zostaną zaproszone do współpracy w ramach pilotażu, podczas którego proponowane rozwiązania zostaną przetestowane w specjalnie przygotowanym do tego środowisku. Najlepsze mają szansę na wdrożenie.

Pierwsze efekty współpracy ze startupami Bank BGŻ BNP Paribas ogłosił na początku grudnia 2017 r.  podczas jednego z  najważniejszych wydarzeń w Europie z branży fintech – Impact Fintech’17 w Katowicach. Wówczas Bank oficjalnie rozpoczął współpracę  z poznańską NuDelta, oferującą m.in. automatyczne rozpoznawanie i wykrywanie treści dokumentów. Dzięki nawiązanej współpracy z NuDelta, Bank BGŻ BNP Paribas może pochwalić się unikalną technologią z zakresu OCR (rozpoznanie tekstu w dokumentach), wzbogacającą ofertę Banku w obszarze małych i średnich przedsiębiorstw.

Jeszcze w styczniu planowana jest premiera kolejnej współpracy między Bankiem BGŻ BNP Paribas, a jedną z młodych polskich firm technologicznych. Startupy, które chciałyby wziąć udział w tym wydarzeniu proszone są o przesyłanie zgłoszeń do 22 stycznia br. na adres: [email protected]


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

bank-bgz-bnp-paribas-zaprasza-startupy-branzy-automotive-e-commerce