W zakładce „Płatności

Nowości w aplikacji mobilnej Banku Millennium

Faktury są generowane automatycznie, w aplikacji można też pobrać obraz dokumentu. Wśród nowych opcji usługi Autopay znalazły się też zmiana źródła płatności oraz zmiana kategorii dodanego pojazdu. Usługa Autopay działa obecnie na autostradzie A1 na odcinku Nowa Wieś – Rusocin oraz na A4 na odcinku Kraków-Katowice.

Znasz REVOLUTA? Kliknij tu I poznaj korzyści

Bank podaje, że w miesiąc od udostępnienia usługi, ponad 8 tys. osób zarejestrowało się w Autopay za pośrednictwem aplikacji mobilnej Millennium. Docelowo Autopay chce obsługiwać płatności na wszystkich polskich autostradach. Kiedy to nastąpi? Na razie nie wiadomo, ale fintech celuje w 2020 rok.

To nie wszystkie nowości. Po ostatniej aktualizacji w aplikacji została wprowadzona także szersza możliwość ustawień widoku strony głównej po zalogowaniu. Co istotne, zmiany dokonane w aplikacji mają wpływ również na stronę główną w Millenecie. W odpowiedzi na zainteresowanie użytkowników, w tej wersji aplikacji chatbot Milla zyskał też nową umiejętność obsługi zapytań o saldo – to jedno z najczęściej pojawiających się pytań. Wkrótce usługa zostanie rozszerzona o możliwość nawigowania do funkcji w aplikacji – wyjaśnia Bank Millennium.