Partner serwisu Visa dla biznesu

Bank Millennium rozszerza usługę Autopay. Nowe funkcje w aplikacji mobilnej

Fintek
Fintek
#Millennium
Opublikowano: 6 sierpnia 2019, 10:54 Aktualizacja: 6 sierpnia 2019, 15:05

Bank Millennium poinformował o wprowadzeniu nowych funkcji w swojej aplikacji mobilnej. Rozszerzono między innymi usługę Autopay, umożliwiającą automatyczne płatności za autostrady.

Nowe funkcje w aplikacji Banku Millennium

W zakładce „Płatności<Transport<Autostrady” pojawiła się historia przejazdów ze szczegółami oraz opcja wystawiania i otrzymania faktur za przejazdy z pełną ich obsługą. W ustawieniach usługi klient może zdefiniować dane do faktury (dane podstawią się automatycznie, jeżeli klient zarejestrował się wcześniej w Blue Media) oraz cykliczność ich wystawiania – miesięczne lub po każdym przejeździe.

Nowości w aplikacji mobilnej Banku Millennium

Faktury są generowane automatycznie, w aplikacji można też pobrać obraz dokumentu. Wśród nowych opcji usługi Autopay znalazły się też zmiana źródła płatności oraz zmiana kategorii dodanego pojazdu. Usługa Autopay działa obecnie na autostradzie A1 na odcinku Nowa Wieś – Rusocin oraz na A4 na odcinku Kraków-Katowice.

Znasz REVOLUTA? Kliknij tu I poznaj korzyści

Bank podaje, że w miesiąc od udostępnienia usługi, ponad 8 tys. osób zarejestrowało się w Autopay za pośrednictwem aplikacji mobilnej Millennium. Docelowo Autopay chce obsługiwać płatności na wszystkich polskich autostradach. Kiedy to nastąpi? Na razie nie wiadomo, ale fintech celuje w 2020 rok.

To nie wszystkie nowości. Po ostatniej aktualizacji w aplikacji została wprowadzona także szersza możliwość ustawień widoku strony głównej po zalogowaniu. Co istotne, zmiany dokonane w aplikacji mają wpływ również na stronę główną w Millenecie. W odpowiedzi na zainteresowanie użytkowników, w tej wersji aplikacji chatbot Milla zyskał też nową umiejętność obsługi zapytań o saldo – to jedno z najczęściej pojawiających się pytań. Wkrótce usługa zostanie rozszerzona o możliwość nawigowania do funkcji w aplikacji – wyjaśnia Bank Millennium.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

bank-millennium-rozszerza-usluge-autopay-nowe-funkcje-w-aplikacji-mobilnej