Bilety Leo Express w SkyCash można znaleźć i kupić wyszukując konkretne połączenie z poziomu funkcji „Zaplanuj podróż”, która znajduje się w dolnym pasku na ekranie głównym aplikacji lub klikając w kafel “Koleje”. Po wyszukaniu danej trasy, w szczegółach połączenia zostanie wyświetlona informacja, że jest ono realizowane przez Leo Express.

SkyCash udostępnia zakup biletów Leo Express

Za bilet przewoźnika zapłacić można korzystając z Portmonetki SkyCash, jak i dodanej w aplikacji ważnej karty płatniczej. Po zakupie, bilet widoczny będzie w zakładce “Moje bilety”.

kupując bilet Leo Express w SkyCash można skorzystać z ulg, które ustawowo przysługują pasażerom podróżującym kolejami na terenie Polski. Dodatkowo, do kupionego w aplikacji biletu kolejowego można dokupić bilet na przewóz wózka inwalidzkiego lub dziecięcego – czytamy w komunikacie.

Trasy kolejowe Leo Express dostępne w SkyCash:

  • Praga – Kraków ↔ Kraków – Praga
  • Praga – Lichkov – Wrocław ↔ Wrocław – Lichkov – Praga
  • Praga – Przerów – Ostrawa – Koszyce ↔ Koszyce – Ostrawa – Przerów – Praga
  • Praga / Česká Třebová – Uście nad Orlicą – Letohrad – Mlýnický Dvůr / Hanušovice.

To kolejna nowość dla użytkowników aplikacji. Wcześniej SkyCash udostępnił między innymi możliwość doliczenia kosztów biletów komunikacji miejskiej do rachunku w sieci Plus. Inna nowość dotyczy płatności za parkowanie. Chodzi o dołączenie do usługi mobiParking 9 prywatnych parkingów zarządzanych przez EuroPark na terenie trzech miast – Warszawy, Wrocławia i Lublina.