Click&Go to marka specjalizująca się w tzw. dynamicznym pakietowaniu usług turystycznych, takich jak przeloty, zakwaterowanie, ubezpieczenie i transfery. Za pośrednictwem strony internetowej www.clickandgo.pl mamy możliwość rezerwacji wielu usług turystycznych w jednym miejscu w ramach jednej transakcji. Rozwiązanie oferowane przez  firmę to połączenie wyszukiwarki lotów i noclegów z możliwością zarezerwowania dodatkowych usług (takich jak np. ubezpieczenie czy transfer).

Co oferuje Click&Go?

Śmiało można stwierdzić, że wyjazdy z Click&Go to oferty szyte na miarę – nie znajdziemy tu gotowych, ściśle określonych propozycji,klient sam decyduje, które usługi wybiera. Rezerwacji można dokonać w pełni online, lub skorzystać z pomocy doświadczonych doradców wakacyjnych. Klienci, którzy cenią sobie swobodę podróżowania i niezależność najczęściej są zmuszeni kilkakrotnie wprowadzać swoje dane osobowe i kilkakrotnie dokonać transakcji za usługi kupowane oddzielnie. Click&Go daje możliwość dokonania rezerwacji tych samych usług w ramach jednej transakcji, często oferując lepsze ceny, niż przy zakupie tych samych usług oddzielnie.

– Nieustannie staramy się poszerzać swoją ofertę i usprawniać procesy związane z rezerwacją naszych wyjazdów. Przyszedł moment, w którym wchodzimy we współpracę z liderem nowoczesnych płatności internetowych w Polsce. Mamy nadzieję, że nasi klienci docenią, że wychodzimy naprzeciw ich oczekiwaniom, a znana marka PayU pomoże nam zbudować zaufanie na polskim rynku – komentuje Michał Głowa, Country Manager Click&Go Polska.

Współpraca Click&Go i PayU

System płatności PayU daje możliwość natychmiastowej weryfikacji rezultatu płatności, udostępniając  jednocześnie  wszystkie najpopularniejsze metody płatności: od szybkich przelewów internetowych (tzw. pay by linków), przez aplikacje takie jak BLIK, aż po portfele cyfrowe, np. Google Pay. Dla sklepu internetowego czy biura podróży oznacza to natychmiastową odpowiedź czy dana płatność zakończyła się powodzeniem, a dla klienta błyskawiczne potwierdzenie zakupu czy rezerwacji wycieczki.

Płatności są realizowane online, 24h na dobę. Jest to tym bardziej istotne dla nowoczesnych firm z sektora travel-tech takich jak Click&Go, że zamawiając bilety tanich linii lotniczych nie ma możliwości ich wstępnej  rezerwacji i np. oczekiwania na tradycyjny przelew, którego zaksięgowanie mogłoby potrwać nawet 2 dni. Dodatkowo, wykorzystując www.clickandgo.pl rezerwujemy w tym samym czasie bilety lotnicze oraz inne usługi, np. zakwaterowanie, ubezpieczenie i transfer, zatem natychmiastowa weryfikacja powodzenia transakcji jest niezbędna. Klient otrzyma na swój e-mail potwierdzenie rezerwacji poszczególnych usług zaraz po potwierdzeniu transakcji.

– W szybko rozwijającym się sektorze usług finansowych oferowanych przez firmy technologiczne, tzw. fintechy, PayU jest najbardziej zaufanym dostawcą płatności online w Polsce. Z naszego systemu korzysta regularnie co trzeci internauta w kraju. Są to w większości osoby, które poszukują intuicyjnych, szybkich i zarazem bezpiecznych rozwiązań płatniczych, które sprawdzą się na każdym urządzeniu, w tym na kilkucalowych ekranach smartfonów. Cieszymy się, że użytkownicy Click&Go mogą już korzystać z naszego rozwiązania i rezerwować pakiety wakacyjne w wygodny dla nich sposób – mówi Joanna Pienkowska-Olczak, Country Manager PayU w Polsce.