Partner serwisu Visa dla biznesu

Blok Ekipa reklamuje BeamUp

Rafał Tomaszewski
Rafał Tomaszewski
#Fintech
Opublikowano: 27 listopada 2017, 15:12 Aktualizacja: 24 lutego 2019, 19:30

Widzieliśmy już różne pomysły na kampanię marketingowe, ale trzeba przyznać, że twórcy nowej aplikacji BeamUp wybrali naprawdę oryginalny sposób. Apka pojawia się w nowym odcinku kultowego serialu „Blok Ekipa”.

Blok Ekipa reklamuje BeamUp.png

Bohaterowie serialu próbują zebrać pieniądze i jeden z nich proponuje skorzystanie z nowej aplikacji BeamUp. Następnie widzowie mają zobrazowany cały proces przeprowadzania zrzutki. Pełny odcinek do zobaczenia poniżej.

Czytaj także: Bitcoin wart prawie 10 tysięcy dolarów

BeamUp w popularnej „Blok Ekipie”

Do czego służy aplikacja? Dzięki Spejsonowi i jego towarzyszom mogła się o tym dowiedzieć głównie młodsza część naszego społeczeństwa. BeamUp to aplikacja, która pozwala między innymi na organizowanie zrzutek na wspólne wydatki, a dodatkowo pozwala na wygodne i szybkie przesyłanie pieniędzy znajomym. Apka personalizuje także ofertę, która trafia do użytkowników.

Czytaj także: Sąd w USA rozstrzyga losy słynnego „Monkey Selfie”

BeamUp Blok Ekipa

Jeżeli na przykład jesteśmy fanami sportu lub muzyki, to w aplikacji wyświetlą się nam odpowiednie oferty. Jak to działa? Do aplikacji podpinamy kartę i zasilamy konto BeamUp. Następnie wybieramy interesującą nas aktywność – na przykład koncert, który wyświetli się nam w aplikacji.

Jeżeli na przykład chcemy na niego pójść ze znajomym, możemy poprosić go przez BeamUp o przelanie odpowiedniej kwoty na ten cel. Jeżeli znajomy zatwierdzi prośbę w czasie rzeczywistym na naszym koncie BeamUp ląduje dana kwota. Wtedy możemy wygodnie zakupić bilety na koncert. Autoryzacja transakcji może odbywać się za pomocą odcisku palca, lub hasła. Więcej na temat BeamUp można przeczytać w naszym tekście – BeamUp – pomogą podzielić wspólne wydatki i nie tylko.

Twórcy rozwiązania współpracują z takimi firmami jak Showmax, Eleven Sports, czy Eventim. Zainteresowanie podobno jest bardzo duże i liczba partnerów ma stale się powiększać. Za akcję promocyjną w ramach Blok Ekipy należą się firmie gratulacje – za kreatywność.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

blok-ekipa-reklamuje-beamup