Carsharing w wydaniu retro. Polonez Caro w aplikacji Panek

0
Rafał Tomaszewski
Rafał Tomaszewski
#Fintech
Opublikowano: 12 października 2018 Aktualizacja: 10 maja 2019

Już od 11 października w aplikacji Panek można wypożyczyć kultowego Poloneza Caro. Samochód został przerobiony w ten sposób, aby można go było otworzyć i zamknąć przy użyciu smartfona.

Taką informację przekazała rzeczniczka prasowa firmy Katarzyna Panek. W aplikacji dostępny jest Polonez Caro rocznik 1993.

Wypożycz Poloneza Caro w aplikacji Panek

Jeżeli chcemy wynająć Poloneza trzeba najpierw zaktualizować aplikację Panek. Następnie można spróbować swojego szczęścia i postarać się upolować kultowy model. To na pewno ciekawa akcja promocyjna, która może przyciągnąć nowych użytkowników. Fanów motoryzacji w stylu retro nie brakuje, a może w przyszłości w aplikacji pojawią także inne pojazdy pamiętające ubiegły wiek? Czekamy z niecierpliwością.

Na rynku carsharingu jest dosyć tłoczno – przykładowo w Warszawie możemy spotkać trzech głównych operatorów – Panek, Traficar i 4mobility. Firmy muszą się postarać, aby wyprzedzić konkurencję. W tym kontekście warto wspomnieć o ciekawej usłudze TrafiCargo od Traficara, która pozwala na wynajęcie samochodu dostawczego pod sklepami IKEA. Więcej na ten temat można przeczytać tutaj. Traficar współpracuje także z dwiema firmami ubezpieczeniowymi, udostępniając auta na minuty, zamiast samochodu zastępczego.

Kilka tygodni temu Panek został oficjalnym dostawcą usług carsharingowych dla m. st. Warszawy. Niebawem w stolicy Polski na samochodach z logiem Panek pojawi się też Warszawska Syrenka. Zarząd Dróg Miejskich planował przeznaczyć na realizacje projektu kwotę 6,6 mln euro przez okres 60 miesięcy. Oczywiście zwycięstwo firmy Panek nie oznacza, że inni dostawcy znikną z ulic Warszawy, ale wsparcie ratusza może stanowić pewną przewagę nad konkurencją. Więcej o umowie pomiędzy warszawskim ZDM a firmą Panek można przeczytać tutaj.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

carsharing-w-wydaniu-retro-panek-z-nowym-pojazdem-w-ofercie