Klienci sklepów korzystających z Cinkciarz Pay mogą płacić w 28 walutach. Oferta Cinkciarz.pl dla biznesu jest skierowana do sprzedawców, których klienci z różnych krajów wolą płacić swoją lokalną walutą.

Wymiana walut podczas zakupów

Dzięki Cinkciarz Pay, sklep może nadal przyjmować płatności w wybranej przez siebie walucie, jednocześnie dając kupującym możliwość płacenia w walucie ich karty lub konta bankowego. Udostępniając PayPal, Cinkciarz Pay umożliwia sklepom internetowym przyjmowanie płatności od klientów z całego świata.

– Współpraca z PayPal to bardzo wyraźny krok na ścieżce naszej obecności w e-commerce. Coraz większa liczba klientów Cinkciarz Pay to dla nas zobowiązanie, aby wprowadzać kolejne udogodnienia i metody płatności – mówi Robert Błaszczyk, Dyrektor Departamentu Klienta Strategicznego w Cinkciarz.pl.

PayPal to to jeden z najbardziej rozpoznawalnych systemów płatności elektronicznych. Platforma PayPal wspiera ponad 375 milionów konsumentów i sprzedawców na ponad 200 rynkach, ułatwiając ich rozwój i dostęp do globalnej gospodarki.

Obecnie w Cinkciarz Pay są już dostępne oprócz PayPal m.in.: Apple Pay, BLIK, Google Pay, karty Visa i MasterCard, przelewy online Pay-By-Link, Trustly, POLi, iDEAL czy UnionPay International. Fintech planuje niedługo udostępnić także płatności za pomocą Apple Pay.