– Nowe płatności bezdotykowe już dostępne dla klientów banku Credit Agriciole. Fitbit Pay i Garmin Pay umożliwiają transakcje zbliżeniowe za pomocą zegarków firm Fitbit i Garmin posiadających technologię NFC – od teraz nie potrzebujesz portfela, telefonu, ani połączenia z internetem. Płać szybko, bezpiecznie i wygodnie jednym ruchem ręki – czytamy na stronie banku.

Garmin Pay i Fitbit Pay w Credit Agricole

Garmin Pay umożliwia płatności za pomocą smartwatchy Garmina. Rozwiązanie jest dostępne w takich modelach jak Fenix 6, Venu, Vivoactive 4, Vivomove 3, Vivoactive 3, Fenix 5 Plus, oraz w wybranych modelach Forerunner. Ceny najtańszych smartwatchy oscylują w granicach 700-800 złotych. Pod koniec marca Garmin Pay zostało udostępnione przez Bank Millennium. Obecnie rozwiązanie oferuje większość banków działających w Polsce.

Fitbit Pay to bliźniaczy system, który umożliwia płatności za pomocą zegarków i opasek marki Fitbit. Usługa jest dostępna dla modeli Versa 2, Versa Special Edition, Ionic i Charge 3 Special Edition. W lutym bieżącego roku płatności Fitbit Pay pojawiły się w mBanku. Obecnie są dostępne w sześciu bankach działających w Polsce. Zachęcamy do zapoznania się z naszym tekstem, w którym przedstawimy pełną listę banków oferujących Garmin Pay i bliźniaczy Fitbit Pay.