Pyszne.pl zapewnia dedykowany zespół kurierów, którzy będą obsługiwać restauracje nie posiadające własnych dostawców. W ten sposób firma rozwiązuje problem braku „rąk do rozwożenia”, co jest kłopotliwe dla wielu restauracji. Teraz mogą one wejść do sieci Pyszne.pl i pozyskać nowych klientów.

Dzięki temu konsumenci nie tylko będą mieli dostęp do bardziej zróżnicowanej oferty jedzenia, ale także szybszy, przyjazny dla środowiska sposób dostawy. Do jego zalet należą również brak dodatkowych opłat i możliwość śledzenia zamówienia na żywo.

– Naszym priorytetem jest dostarczenie Klientom pełnej oferty restauracji w danym mieście. Dzięki nowej usłudze nasi użytkownicy z Poznania mają teraz dostęp do menu najpopularniejszych restauracji w mieście, które do tej pory nie oferowały własnych dostaw. Przyłączenie się do Pyszne.pl pomaga restauracjom w zwiększeniu świadomości swojej marki, dotarciu do nowej grupy Klientów oraz znaczącym zwiększeniu własnych obrotów – w szczególności w godzinach, gdy ruch w lokalach jest mniejszy – powiedział Arkadiusz Krupicz współzałożyciel i dyrektor zarządzający Pyszne.pl.

Kurierzy mają ubezpieczenie

Kurierzy Pyszne.pl są zatrudnieni i ubezpieczeni zgodnie z obowiązującym prawem. Mają także do dyspozycji nowoczesne rowery elektryczne, dzięki czemu nie muszą korzystać z własnych środków transportu. Rozwiązanie to sprzyja zrównoważonemu rozwojowi i jest przyjazne dla środowiska.

Po zarejestrowaniu kurierzy uczestniczą w intensywnym programie szkoleniowym i regularnych treningach dotyczących wykonywanych przez nich zadań, które promują bezpieczeństwo na drodze zarówno ich samych, jak i innych uczestników ruchu drogowego.

Kurierzy są wyposażeni w odzież dostosowaną do pory roku, a także w nowoczesny plecak termiczny, który utrzymuje odpowiednią temperaturę dostarczanego jedzenia. Dostawy realizowane przez kurierów Pyszne.pl w innych miastach w Polsce zajmują średnio pół godziny.