Partner serwisu Visa dla biznesu

Rok darmowych przejazdów Uberem. Rusza akcja promocyjna

Rafał Tomaszewski
Rafał Tomaszewski
#Fintech#Uber
Opublikowano: 12 października 2018, 08:53 Aktualizacja: 2 maja 2019, 16:02

Uber ogłosił konkurs, w którym do wygrania są darmowe przejazdy przez okrągły rok. Na zwycięzcę czeka do wykorzystania niemal 15 tys. zł w aplikacji. Druga i trzecia nagroda to odpowiednio 910 zł i 550 zł do wykorzystania w aplikacji.

Rok darmowych przejazdów Uberem. Rusza akcja promocyjna

Aby wziąć udział w wyzwaniu Ubera, należy przed północą, 13 października, wpisać w aplikacji kod AYF2018, w zakładce “Promocje i płatności”. Zwycięzcy mogą korzystać z trzech wariantów transportu – Uber X, SELECT i Van.

Uber rzuca wyzwanie Polakom. Jak skorzystać z promocji?

W Warszawie z Ubera korzysta już co trzeci mieszkaniec, a 66% twierdzi, że aplikacja z powodzeniem mógłby zastąpić im samochód. Co ciekawe, średnio 30% przejazdów w Warszawie zaczyna lub kończy się w pobliżu stacji metra. Mieszkańcy stolicy traktują więc Ubera jako usługę pozwalającą im dogodnie dotrzeć do węzła komunikacyjnego.

Między innymi dlatego firma z San Francisco przygotowała specjalną promocję, dzięki której można wygrać rok darmowych przejazdów o wartości 14 590 zł. Dwóch pozostałych laureatów otrzyma 910 zł i 550 zł na podróże w aplikacji. W wyzwaniu Ubera mogą wziąć udział mieszkańcy 7 polskich lokalizacji, w których aktualnie dostępna jest aplikacja: Warszawy, Krakowa, Trójmiasta, Łodzi, Poznania, Wrocławia i Konurbacji Śląskiej.

Wystarczy włączyć aplikację w smartfonie i w zakładce “Płatności i Promocje” wpisać kod AYF2018. Użytkownicy, którzy chcą wziąć udział w konkursie muszą zrobić to do 13 października, do północy. Wszystkie osoby, które zarejestrują się w konkursie, w kolejnych dniach otrzymają od Ubera specjalne wyzwania, czy też zadania do wykonania. Osoba, które je wypełni i jednocześnie wykaże się największą pomysłowością, zgarnie główną nagrodę. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone już 1 listopada.

To na pewno ciekawa akcja, którą Uber planuje zwiększyć swoją atrakcyjność w polskich miastach. W ostatnich miesiącach firma z San Francisco musiała poczuć na plecach oddech estońskiego Taxify, które kusiło Polaków wieloma promocjami. Konkurencyjna aplikacja zadebiutowała ostatnio w kilku polskich miastach. Więcej o Taxify można przeczytać tutaj.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

darmowych-przejazdow-uberem-rusza-akcja-promocyjna