23 października 2018, 10:00:I Love Crypto 2018 - Złote Tarasy, Złota 59,00-120 Warszawa,Polska

Diners Club Polska poszerza ofertę dla dbających o zdrowie

Diners Club Polska poszerza ofertę dla dbających o zdrowie

Diners Club Polska pozyskał nowego partnera biznesowego – S7Health. Dzięki współpracy posiadacze kart Diners Club mogą korzystać z kompleksowej opieki medycznej, obejmującej podstawowe i specjalistyczne usługi zdrowotne w preferencyjnych cenach. Partnerstwo z S7Health oznacza szybki dostęp do świadczeń medycznych, realizowanych w ponad tysiącu placówek w Polsce.

S7Health to firma świadcząca usługi prywatnej opieki medycznej zarówno dla osób fizycznych, jak i dla firm w przeszło 1000 prywatnych placówkach medycznych zlokalizowanych w całej Polsce. Współpraca z S7Health uzupełnia listę wielu korzyści dodanych, z których mogą korzystać klienci Diners Club. Dzięki partnerstwu firm, uzyskają ofertę pakietów medycznych w atrakcyjnych cenach oraz szybki dostęp do usług medycznych, w tym zapewnione wizyty u lekarza pierwszego kontaktu w ciągu 24h i konsultację u specjalisty zrealizowaną do 5 dni. Użytkownicy kart Diners Club zyskają również możliwość korzystania z prekursorskiej na rynku usługi – S7 Concierge Medyczny – czyli spersonalizowanej opieki medycznej obejmującej najtrudniejsze przypadki.

Zniżki na pakiety medyczne

– Aby wyjść naprzeciw potrzebom naszych klientów, stale wzbogacamy ofertę usług dodanych do karty. Dzięki partnerstwu z S7Health posiadacze kart Diners Club mogą otrzymać aż do 29 proc. zniżki na pakiety medyczne. Placówki S7Health znajdują się w każdym województwie, dlatego zawsze kiedy zajdzie taka potrzeba – nawet na urlopie czy podczas delegacji, nasi klienci będą mogli skorzystać z pomocy w jednej z nich – mówi Monika Grabowska, dyrektor Działu Produktów i Rozwoju Diners Club Polska.

Do tej pory klienci Diners Club mogli korzystać m.in. z kompleksowego ubezpieczenia podróży zagranicznej do sumy 1 mln zł, saloników lotniskowych na całym świecie i specjalnego Programu Premiowego umożliwiającego zbieranie mil w programie Miles & More.

Oprocentowanie na kartach Diners Club to tylko 8%

– Pakiet medyczny S7Health gwarantuje szybki i niezawodny dostęp do podstawowej i specjalistycznej opieki zdrowotnej oferowanej w kilku wygodnych wariantach zarówno osobom fizycznym, jak i firmom. Naszymi przewagami są: błyskawiczna realizacja świadczeń, atrakcyjne ceny pakietów, a także unikatowa usługa S7Concierge Medyczny – mówi Daniel Kubach, prezes zarządu S7Health.

– S7Concierge to usługa uzupełniająca ofertę pakietów medycznych o spersonalizowaną opiekę medyczną, zaprojektowana z myślą o klientach wymagających najwyższych standardów obsługi. S7Concierge obejmuje szerokie spektrum świadczeń: od dowolnej konsultacji medycznej po najbardziej skomplikowane zabiegi medyczne, a także udogodnienia związane z organizacją całego procesu leczenia w Polsce i za granicą – dodaje.
Karty Diners Club Polska są dedykowane klientom indywidualnym i firmowym. Mają odroczony termin płatności nawet do 59 dni, a ich oprocentowanie wynosi standardowo tylko 8 proc.

S7Health oferuje trzy warianty pakietów medycznych – indywidualny, partnerski i rodzinny, które obejmują cały proces leczenia – od wizyty u lekarza pierwszego kontaktu po szeroki zakres badań, szczepienia, rehabilitację, a także złożone zabiegi medyczne w zależności od wybranego wariantu opieki.

[informacja prasowa]