Partner serwisu Visa dla biznesu

Dołącz do Orange Flex i Revolut a otrzymasz 50 zł

Fintek
Fintek
#Revolut
Opublikowano: 10 października 2019, 10:34 Aktualizacja: 10 października 2019, 10:35

Klienci, którzy skorzystają z Orange Flex i założą konto w Revolut mogą otrzymać dodatkowe 50 zł do wykorzystania. Jeśli będą korzystać z Orange Flex ponad miesiąc to łącznie mogą otrzymać aż 100 zł.

Revolut Flex

Partnerstwa to coraz popularniejszy sposób by przyciągnąć nowych klientów. Orange Flex to nowa usługa, która pozwala na korzystanie z usług telekomunikacyjnych bez konieczności podpisywania długoterminowej umowy z operatorem.

Wystarczy pobrać aplikację Orange, zainstalować eSIM na smartfonie lub zamówić tradycyjną karę sim, następnie wybrać plan, opłacić w aplikacji i już można dzwonić i korzystać z internetu. Wszystkie formalności można załatwić przez aplikację. Innymi słowy, Orange Flex to subskrypcja usług telekomunikacyjnych.

Dodatkowe 50 zł na rachunek w Revolut

Teraz klienci, którzy zarejestrują się w aplikacji Orange Flex mogą ortzrzymać dodatkowe 50 zł do wykorzystania. Wystarczy, że założą konto, a następnie klikną link promocyjny kierujący do oferty Revolut. Po rejestracji w Revolut i doładowaniu rachunku na minimum 20 zł, będą mogli otrzymać dodatkowe 50 zł na konto w Revolut.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

dolacz-do-orange-flex-i-revolut-a-otrzymasz-50-zl