Dołącz do Orange Flex i Revolut a otrzymasz 50 zł

Fintek
Fintek
#Revolut
Opublikowano: 10 października 2019, 10:34 Aktualizacja: 10 października 2019, 10:35

Klienci, którzy skorzystają z Orange Flex i założą konto w Revolut mogą otrzymać dodatkowe 50 zł do wykorzystania. Jeśli będą korzystać z Orange Flex ponad miesiąc to łącznie mogą otrzymać aż 100 zł.

Partnerstwa to coraz popularniejszy sposób by przyciągnąć nowych klientów. Orange Flex to nowa usługa, która pozwala na korzystanie z usług telekomunikacyjnych bez konieczności podpisywania długoterminowej umowy z operatorem.

Wystarczy pobrać aplikację Orange, zainstalować eSIM na smartfonie lub zamówić tradycyjną karę sim, następnie wybrać plan, opłacić w aplikacji i już można dzwonić i korzystać z internetu. Wszystkie formalności można załatwić przez aplikację. Innymi słowy, Orange Flex to subskrypcja usług telekomunikacyjnych.

Dodatkowe 50 zł na rachunek w Revolut

Teraz klienci, którzy zarejestrują się w aplikacji Orange Flex mogą ortzrzymać dodatkowe 50 zł do wykorzystania. Wystarczy, że założą konto, a następnie klikną link promocyjny kierujący do oferty Revolut. Po rejestracji w Revolut i doładowaniu rachunku na minimum 20 zł, będą mogli otrzymać dodatkowe 50 zł na konto w Revolut.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

dolacz-do-orange-flex-i-revolut-a-otrzymasz-50-zl