Partner serwisu Visa dla biznesu

Duży transfer w sektorze Fintech – Krzysztof Przybysz nowym CEO w LOANDO Group

Łukasz Piechowiak
Łukasz Piechowiak
#Fintech
Opublikowano: 14 maja 2019, 15:11 Aktualizacja: 15 maja 2019, 15:23

Wielomiesięczne negocjacje oraz plany rozwoju zaowocowały zmianami w zarządzie LOANDO Group. Nowy Chief Executive Officer, Krzysztof Przybysz przejmie obowiązki związane z działalnością LOANDO Group w Polsce, jak i ekspansją zagraniczną, która stanowi główny cel rozwojowy spółki w 2019 roku.

Od końca 2018 roku zarząd LOANDO Grup przeprowadzał wewnętrzny audyt mający na celu wyznaczenie nowych planów rozwojowych spółki na 2019 rok oraz usprawnienie procesów compliance. Po wielomiesięcznych negocjacjach, do struktury Grupy dołączył Krzysztof Przybysz, przez 11 lat zawodowo związany z grupą kapitałową Ferratum.

Nowy CEO przejmie obowiązki związane z rozwojem LOANDO Group zarówno w kraju, jak i za granicą, skupiając się m.in. na wdrożeniu w Grupie nowych modeli biznesowych oraz ekspansji na nowych rynkach.

LOANDO Group działa na 6 rynkach w Europie. To globalny ekosystem innowacyjnych firm i start-upów zajmujących się nowymi technologiami, FinTechem oraz digital marketingiem.

Założyciele LOANDO Group skoncentrują się aktualnie na rozwijaniu start-upów i projektów niezwiązanych z branżą pożyczkową i fintechem, są to m.in. portal zagrano.pl czy agencje interaktywne.

– Dołączenie do Grupy LOANDO to dla mnie ogromne wyzwanie zawodowe. Jestem przekonany, że wraz z pozostałymi członkami Zarządu uda nam się wspólnie wypracować kolejne cele strategiczne dla dalszego rozwoju spółki. W 2019 roku Grupa LOANDO skupi się przede wszystkim na rozwijaniu projektu za granicą – komentuje Krzysztof Przybysz, CEO w Grupie LOANDO.

LOANDO Group działa na 6 rynkach w Europie. To globalny ekosystem innowacyjnych firm i start-upów zajmujących się nowymi technologiami, FinTechem oraz digital marketingiem. W skład grupy wchodzi między innymi serwis o grach – Zagrano.pl.

/Loando Group


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

duzy-transfer-w-sektorze-fintech-krzysztof-przybysz-nowym-ceo-w-loando-group