Od końca 2018 roku zarząd LOANDO Grup przeprowadzał wewnętrzny audyt mający na celu wyznaczenie nowych planów rozwojowych spółki na 2019 rok oraz usprawnienie procesów compliance. Po wielomiesięcznych negocjacjach, do struktury Grupy dołączył Krzysztof Przybysz, przez 11 lat zawodowo związany z grupą kapitałową Ferratum.

Nowy CEO przejmie obowiązki związane z rozwojem LOANDO Group zarówno w kraju, jak i za granicą, skupiając się m.in. na wdrożeniu w Grupie nowych modeli biznesowych oraz ekspansji na nowych rynkach.

LOANDO Group działa na 6 rynkach w Europie. To globalny ekosystem innowacyjnych firm i start-upów zajmujących się nowymi technologiami, FinTechem oraz digital marketingiem.

Założyciele LOANDO Group skoncentrują się aktualnie na rozwijaniu start-upów i projektów niezwiązanych z branżą pożyczkową i fintechem, są to m.in. portal zagrano.pl czy agencje interaktywne.

– Dołączenie do Grupy LOANDO to dla mnie ogromne wyzwanie zawodowe. Jestem przekonany, że wraz z pozostałymi członkami Zarządu uda nam się wspólnie wypracować kolejne cele strategiczne dla dalszego rozwoju spółki. W 2019 roku Grupa LOANDO skupi się przede wszystkim na rozwijaniu projektu za granicą – komentuje Krzysztof Przybysz, CEO w Grupie LOANDO.

LOANDO Group działa na 6 rynkach w Europie. To globalny ekosystem innowacyjnych firm i start-upów zajmujących się nowymi technologiami, FinTechem oraz digital marketingiem. W skład grupy wchodzi między innymi serwis o grach – Zagrano.pl.

/Loando Group