Cykl konferencji Fintech Brunch to praktyczne spotkania, będące doskonałą okazją do nawiązania interesujących kontaktów biznesowych oraz zaprezentowania własnych osiągnięć i rozwiązań. Udział w wydarzeniu daje możliwość zarówno przedstawienia, jak i zapoznania się z gotowymi rozwiązaniami i case’mi, które z całą pewnością ułatwią firmom z branży fintech kooperację w tym elastycznym środowisku.

Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję Fintech Brunch. W ostatnich miesiącach w sektorze fintech wydarzyło się wiele – zarówno od strony biznesowej, nowych koncepcji i możliwości, po regulacje, które rzucają wyzwania branży. Podczas Fintech Brunch będziemy omawiać aktualne tematy i prezentować te rozwiązania, które w ostatnich miesiącach udowodniły swoją przydatność – stwierdza Łukasz Piechowiak, redaktor naczelny Fintek.pl.

Chcesz zgłosić swój udział w Fintech Brunch #5? Wypełnij formularz zgłoszeniowy, który znajdziesz po tym linkiem.

Zapraszamy na Fintech Brunch #5

Tegoroczna edycja wydarzenia będzie już drugą odbywającą się w zgodzie z aktualnie obowiązującym reżimem sanitarnym. W związku z panującą epidemią koronawirusa impreza będzie mniejsza jeśli chodzi o liczbę uczestników, jednak nadal pełna ciekawych dyskusji i wystąpień. Jest to doskonała okazja dla branży do spotkania po ostatniej przerwie spowodowanej Covid-19. Poznamy tych, dla których czas epidemii okazał się  okresem dynamicznego rozwoju koncepcyjnego, a nawet biznesowego.

W programie 5. edycji Fintech Brunch znajdziemy prelekcje ekspertów z branż tj. fintech, govtech, banktech i hrtech. Ważnym elementem spotkania będzie promocja rozwiązań paperless. Na koniec wydarzenia przewidziana jest inspirująca debata.

Spotkanie odbędzie się ponownie w klimacie  warszawskiej Pragi. Tym razem ugości nas  restauracja ArtBistro Stalowa 52. Połączenie kameralnej atmosfery tego miejsca i czerwcowej aury to doskonała okazja do kuluarowych spotkań i rozmów biznesowych. Dla tych, którzy zostaną z nami do samego wieczoru, czekać będzie niespodzianka.

Poprzednia edycja Fintech Brunch #4 odbyła się 8 października 2020 roku. Rozmawialiśmy m.in. o rynku płatności w dobie pandemii, regulacyjnych wyzwaniach dla cyfrowych płatności i moralnych aspektach behawioralnych systemów scoringowych. Świętowaliśmy także 4 lata istnienia serwisu Fintek.pl. Do udziału w merytorycznej dyskusji zaprosiliśmy przedstawicieli takich firm jak PayPo, Twisto, Przelewy24 i Pekao.

Jeszcze nie wiesz czy warto? Sprawdź relację z 4. edycji Fintech Brunch.